Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem jön létre nálunk...

Miért nem jön létre nálunk egy felelős politikai mozgalom, hogy leváltsa a Fideszt?

Figyelt kérdés

Az rendben van, hogy van Jobbik, MSZP, DK, LMP, kiskutyafaxa karikára vágva, de szemmel láthatóan nem kellenek senkinek.

A liberális pártok ideológiája már alapból idegen a magyar lakosságnak, a Jobbik pedig eszmeiség terén lényegében ugyanazt nyújtaná, mint a Fidesz és a magyarok úgy vannak vele, hogy minek cserélni, ha gyakorlatilag ugyanaz?

Na de akkor hol van a kiút?



2016. dec. 1. 17:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
annyi a különbség a fidesz és a jobbik között hogy a jobbik még nem államosított és lopta szét az országot. így én rájuk szavazok és reménykedek hogy vonáék különbek lesznek.
2016. dec. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mert minden pártnak van saját tábora, baloldalnak és Jobbiknak is. Viszont ez kevés, kevés bármihez külön...amíg azok akik bizonytalanok nagy százalékban maradnak otthon nem lesz Fideszt leváltó erő!
2016. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
21%
Miért is kellene leváltani a Fideszt? Mert Gyurcsány szerint lopnak? Bagoly mondja verébnek.
2016. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A fidesz nagyon ügyel arra hogy időben eltaposson minden kezdeményezést. Mindenkit besározni, nyilvánosság elől elzárni, a szavazókkal elhitetni hogy a kisebbik rossz. Ezek után gyakorlatilag mindegy mit tesz.
2016. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én is kérdezek. Ha alakulna egy akkor milyennek kellene lennie szted? Ahhoz hogy az emberek komolyan vegyék. Mert én is eut szeretném ha lenne ilyen, de nincs és így én hiába fogok szavazni mondjuk a B-ra.
2016. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyent csinálni, de most visszakérdezek:

Te például tudsz-e az általad felsorolt pártok kínálatától eltérő társadalmi-gazdasági modellt felkínálni?

És ha igen, akkor te miért nem szervezel pártot eköré az értékrend köré?


Ne érts félre, nem froclizni akarlak, de amiért te nem alapítasz egy új pártot, éppen amiatt nem alapítanak mások sem. (Én sem.)

2016. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

3#

Tájékoztatlak hogy a lopásban kvára nem a Gyurcsányt kell kiosztani. Úgy tudpm egy fideszes se csinálta még meg higy nem felveszi a havi bérét hanem felajánlja. Van érdeme is, akármilyen. És ezt is mért tette? Ja, mert neki nem volt szüksége se a lopásra, mert milliárdos volt amikor a porondra lépett. Egyébként ergo ezért számított akkor még bűnnek az amit ma vihogva csinálnak. Bocsi.

2016. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Ne kezdjél megint liberálisozni barátom, mikor nem tudod, mi az. Azt mondod, a felsoroltak nem kellenek? És azt tudod, ki kell? Nem barátom, te csak azt tudod, mit nem akarsz. Azt nem tudod, mit akarsz. Legfeljebb olyan lila gőzös valamit, amit igazán nem lehet szavakba önteni. "valami mást". Nem tűnik fel, hogy éppen ezért nem lehet? Senkinek se hiszel! Tudsz olyant mondani, amit elhiszel és meg is csinálsz? Amit sokan megcsinálnak?


Nincs kiút! Mert nem hagyjátok! A kiút az, hogy felméred mi az érdeked, hogy képes vagy eldönteni, ki ágál és ki javasol érdemben. És az utóbbi mellé harcosan odaállsz. Te és sokan. Miből gondolod, hogy bárki is szeret az üres falnak prédikálni, hát még, ha közben lehülyézik olyanok, akik meg se értették, miről kezdett beszélni.


A kiút a hitelesség, a tanulás, a megítélési képesség fejlesztése. De kitől, ha senkinek se hiszel. Kiút majd akkor lesz, ha valami nagy világmozgás közepette valaki észreveszi, most kell mozdulni, és tudja is hogyan. Addig pedig jó esetben vegetálás lesz. No persze az a pár százalék mindig jól fog élni.

2016. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem hogy az LMP-vel vagy a Jobbikkal mi a gond? Még sose voltak hatalmon, sose loptak közvagyont, igenis van alternatíva nem csak a narancsos földesurak és az impotens bukott baloldal létezik.
2016. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%
Tudom Erika, hogy nem érted. Előbb azt kéne megérteni, hogy akinek nem volt lehetősége lopni, abból nem következik, hogy nem is fog. Azt, hogy ki fog lopni, másból kellene megállapítani.
2016. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!