Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért takarózik mindenki a...

Miért takarózik mindenki a nyugdíjasokkal?

Figyelt kérdés
Ha a Dk-ról van szó hát igen a nyugdíjasok a törzsbázis. Ha szóra jön az Mszp hát a nyugdíjasok szavaznak rájuk. Persze ha szóra jön a Fidesz ki más mint a nyugdíjasok döntik el a választást mert mind rájuk szavaz.
2016. dec. 1. 18:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

# 7 Mindenki tudja hogy sokkal befolyásolhatóbbak, könnyen átverhetőek. Nem véletlenül vannak "unokás csalások", nem véletlenül verik át ezer számra kamu szerelők meg gázóra leolvasók a nyugdíjasokat, de nem véletlenül őket célozzák meg a termékbemutatós-ezo tv-s szélhámosok sem.


Senki nem mondta hogy "tv előtt fetrengő parasztok" lennének. A legtöbb idős ember nem szívesen mozdul ki otthonról brahiból, max vásárolni. Otthon viszont unatkoznak, így adott a tv. Persze, nem minden nyugdíjas ilyen, vannak szellemileg nagyon friss, vagy fizikailag nagyon aktív idősek is, de szerintem a fenti válaszokban leírt nyugdíjas-típust senkinek nem kell bemutatni, annyira tipikus.

2016. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem erdekel hogy mennyire friss szellemileg, meg mennyire nem friss. Ez az utolso parazita generacio, aki azert megy el szavazni, hogy megszavazza maganak a 13. havi nyugdijat, meg 1% nyugdijemelest, meg akarmi mast. Cserebe nem csinaltak semmit, 30-40-50 evig csak elloptak amit csak tudtak. Kommunizmusban is mindenki csak lopott, rendszervaltas utan is csak felhalmoztak az allamadossagot es ennyi. Amig ezek az emberek ki nem halnak, vagy nem veszik el a szavazati jogukat komoly valtozas ugy sem lesz ebben az orszagban. Mondjuk aki nem dolgozik, az egyaltalan mire szavaz? Vagy minek kellene nekem, nyugdijarulekot fizetnem, nekem ugysem lesz mar nyugdijam, mire kell nekem ezeket az eloskodoket egyaltalan eltartanom?
2016. dec. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mannnocska ***** válasza:

Szánalmas vagy, az ilyenbe a golyót sajnálnám.


Amikor kedves szüleid lesznek nyugdíjasok akkor is így fogsz hozzájuk állni?

2016. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az erzelmi szalak nem befolyasolnak a dontesem meghozatalaban. Szerintem az a szanalmas, aki a masikba golyot repitene, csak azert mert nem tetszik a velemenye.
2016. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 zgyzgy ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy aki nyugdíjasként topshop-ot néző, 2 forintért a lelkét eladó agyhalott, az aktív korában is az volt.
2016. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Vazul1972 ***** válasza:
Úgy marhaság az egész, ahogy van. A nyugdíjasak aktívabbak szavazáskor, ezért aztán őket szidják, ha mégsem tetszik a választás eredménye. Pedig a lehetőség, mindenki számára adott, csak vagy túl fárasztó, vagy nincs véleményük. Akkor viszont, nem kellene a nyugdíjasokat szidni. Pláne, hogy megoszlanak a Fidesz és a baloldal között, tehát nem ők döntik el a választást.
2016. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Persze Vazul, ez kb akkor lenne igaz, ha az eletkorok egyenloen oszlananak el. Csak nem igy van, mert a fiatalok mar reg leleptek ebbol az orszagbol es csak az eloskodo haszontalan nyugdijasok maradtak, akik 5 forintert eladjak az anyjukat is.
2016. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!