Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kiskereskedelmi multik,...

A kiskereskedelmi multik, hogy akarják orvosolni az emberhiányt úgy, hogy bért nem emelnek? Az EU miért nem dolgoz ki valami bérfelzárkóztatást?

Figyelt kérdés

[link]


Dolgozott nagynénim a Sparnak.

Az egész egy sz_r.Fizetni rosszul fizet, a 13. havi fizetés meg kamu.Nem minden éven kapnak.


Embert állandóan keresnek, kivan ragasztva az ajtóra, lesem szedik, mert nincs értelme.Mindig felmond valaki.


Hogyha fizetnének 210 ezer- 230 ezer körül, akkor azért találnának embert.



Ausztriában 3x ennyit fizetnek minimum.Aztán ott sem pötyög szebben a pénztáros, meg nem tölti gyorsabban a polcot az árufeltöltő.

Sőt, az osztrákok sem vásárolják túl magukat.Annyi kaját vesznek, amennyivel jól laknak.Viszont azt jobb minőségben, mint a magyarok.

Sőt, az árak minimálisan drágábbak kint, mint nálunk.



Azt nem értem, hogy a sok léhűtő Eu politikus miért nem tesz valamit?

Hol van az megtiltva,hogy legalább a központi területek fizetésének a felét megkapják a kelet-európaiak is? Ha az EU beleszól a jogrendszertől kezdve a moslék etetési tilalomig mindenbe,akkor vajon miért nincs egy bér és nyugdíj felzárkóztatási program? Nyilván nem egyik napról a másikra,de mondjuk évi 4-5 %-al közelítve? Mehetne az EU-s pénz térkövezés és tanösvények helyett a fizetések kiegészítésére,és az így képződött vásárlóerő többlet sokkal nagyobb fejlődést jelentene.



2016. dec. 2. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"aha! csak vámot kellett fizetni."


Mindket iranyban volt VAM, bar eleg csekely.


" nem tudott brüsszel belepofázni a gazdaságpolitikába"


Most sem tud.


"nem tudott termelési kvótákat kikényszeríteni"


A tamogatasert cserebe elvarhato. Soha nem volt olyan jo dolga a magyar mezogazdasagnak mint most, beleertve a 70es eveket ami a szocializmusban a csucs volt.


"gyárakat romboltatni"


Most sem tud ilyet.


"a papíron magyarországnak juttatott eu-s pénzeket magyarországon működő nyugati cégek támogatására visszaforgatni"


Hazudsz.


"lehet hogy nem is éltél még akkor"


40 eves vagyok, engem nem tudsz beetetni a hazugsagaiddal, pontosan tudom hogy mi volt akkor. Amit az EUrol osszehordtal az szimplan hazugsag.

2016. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert az Eu az hülye.
2016. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!