Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok a Nyugat- és...

Támogatnátok a Nyugat- és Kelet-európai együttműködés megszüntetését?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy ne legyenek olyan szervezetek, amik egyszerre tartalmaznak nyugati és keleti országokat is (pl. EU, NATO), hanem mindkét oldal magának szerveződjön külön szövetségekbe.


Nyugati országból keletibe utazáshoz vízum kelljen, és fordítva is.


Nyugat-Európa központja Brüsszel lenne, az ideológiája pedig Liberalizmus. Kelet-Európa központja Moszkva lenne, az ideológiája pedig Nacionalizmus.


Mindkét oldal más törvényekkel és értékrendekkel rendelkezne. Nyugaton mániákusan követnék a törvényeket és lenne melegházasság meg egyéb liberális dolgok, Keleten viszont meg lenne engedve bizonyos mértékű feketemunka, lopás, korrupció.



2016. dec. 2. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem.

De ha mégis ilyen helyzetbe kerülnénk,szerintem elindulna egy nagy kivándorlás nyugat Európába(főleg a fiatalok körében),biztos hogy én is költöznék..


Bár azért ez nem ilyen egyszerű,az együttműködés a béke fenntartása miatt fontos.

2016. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mi értelme, vagy haszna lenne a gyakorlatban?
2016. dec. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

El vagy te tévedve egy kicsit. A moszkvai politikai elit a bizantinizmust tekinti eszményképnek (de tényleg, bárki utánaolvashat echte moszkvai politikai tanácsadóknál). A bizantinizmus viszont egy birodalmi eszmény, ami élből ellenez mindenféle nacionalizmust és mindenféle nemzetállami modellt.


Én még azt is elfogadom, hogy poénnak szántad a kérdést, de akkor is tartsuk tiszteletben a tényeket, nem kell mindenféle ruszofób agymosásnak bedőlni. :)

2016. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!