Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én örülnék annak, ha mi...

Csak én örülnék annak, ha mi lennénk az 51. állam?

Figyelt kérdés

Az USA-ra céloztam vele. Ha mondjuk egy eddig ismeretlen párt megnyerné a választásokat valami csoda folytán 2018-ban, és felajánlaná 51. államként az USA-nak.


Gondoljatok bele, mit adhatna nekünk az USA:


- fejlettebb infrastruktúra


- kevesebb fejlesztési pénz, de azt nem lophatnák el úgy mint az EU-s pénzeket.


- dollár


- kihasználná az ország mezőgazdaságát, fejlesztenék a K+F ipart


- Mi lennék idővel az egyik közép-európai, félig angolszász ország



2016. dec. 5. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolnám. Azt viszont tudom, hogy én nem örülnék. Megmaradok a saját gondolatvilágomban. Nem szeretném, ha azt befolyásolni akarnák. A helyi vezetők próbálkozásait még csak meg tudom oldani, de egy általam nem kedvelt közszemléletben élni elég pocsék dolog.
2016. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted az amcsikat, akkor költözz oda hozzájuk kérdező. De ne akard Magyar Hazámat beolvasztani más országokba.
2016. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Magyarország népe soha nem lesz angolszász. A dollár, meg az euró helyett meg jó nekünk a Magyar Forint.
2016. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha lenne lehetőségem, kiköltöznék. Anyagiak hiányoznak csak..
2016. dec. 6. 12:15
 25/27 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, jártál-e más USA-ban, vagy láttál-e más a Hollywood filmeken kívül más dokumentációt is róla?


Èn éltem egy évet ott, és highetetlen nehéz az emberek élete. Van egy gazdagabb réteg, de öket is nyomja a megélhetési súly.

Amerikában szinte minden csak is kizárolag a pénz körül forog.


Kevesebb fejlesztési pénz, de nem lopnák el??? ezt hogy gondolod, hogy a hivatalokban csak is kizárolag amerikai emberek ülnének? mert az eus pénzeket Sem az eu lopja el, hanem a Magyar emberek. Ès miböl gondolod, hogy az amerikai ember nem korrupt? Amerika ugyan olyan korrupt...


Dollar. ès???


Amerikának nincsen szociális hálója, egy sima mentös szállításért 5000$-t kell fizetni. Az egész oktatásért, és ovodákért fizetni kell. Ha munkanélküli leszel akkor nincs munkanélküli pénz... Ès az egyik legjobb példa amit feljebb is írtak, hogy Ditroit, ahol olyan nagy a nyormoruság és az állam egy aprócska dolgot Sem tezs érte. Akármerre mész iszonyat nagy baj van a közbiztonsággal, akár fgényes nappal is lelönek az utcán csak mert rossz negyedbe keveredtél. #


Hogy fizetnéd ki a gyerekednek a tandíját, mikor az ovik is iszonyat drágák. Az egyetemek 30.000$ nál kezdödnek egy évre... Gondolj bele, hogy 4 évre két gyereknek hány százezer dollárt kell össze szedned, hogy csak tovább tanulhasson....


Az amerikai álom rettentesen kevés embernek jött be, és az egy 1 év ottélés után rájöttem, hogy soha nem élnék ott. Bármikor elmegyek turistaként, mert lenyügözö ország, de egy teljes életet nem tudnék ott élni.

2016. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem. Csak te vagy olyan agybajnok hogy ilyeneken spekulálsz...
2016. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
47%

Elképzelem milyen párbeszéd játszódhat le a Fehér Házban:


Pence: Mr. President! A country named Hungry wishes to be our 51st state.

Trump: Where is this Hungaristan? Somewhere in Mexico? I bet those fuckers want to take our jobs! THEY AIN'T TAKIN NO JEBS FROM MURICANS!

2016. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!