Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért haragudott meg ennyire...

Miért haragudott meg ennyire Magyarországra Soros? Mit tettek vele régen amiért nem hagyja békén Magyarországot?

Figyelt kérdés
2016. dec. 6. 20:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért, mit csinál, amivel nem hagyja békén?
2016. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Már megint mit csinált?


Nekem is feltűnt egyébként, hogy egy hetet késett a béremmel, pedig idő és energia itt irkálnom!

2016. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Csak egyszer írom le, aztán töröltetem a válaszom, mert ez nagy titok:


.

.

.


Soros leszrja mi van itt.

2016. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Lazy Lover ***** válasza:
66%
mert orbi köpködni kezdte pedig az ő pénzén tanult milliókkal támogatta az országot sőt volt hogy ki akarta fizetni az államadóságot is
2016. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%

Soros zsidó.


Gondolom a Holokauszt miatt akar bosszút állni az országon azzal, hogy a migránsokat, meg a "kelet-európai indiánokat" támogatja, meg fizeti a jogvédőiket.

2016. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én azt olvastam a migránsokat az általa pénzelt civilek terelik Magyarország felé.

"Az M1 szerbiai tudósítója tegnap a migránsok indulásától kisérte őket.Elérkeztek a Horvátország irányába vezető útig,ahonnan a horvát határ 80 kilométerre volt ahol ráadásul nincs kerítés,míg a magyar határ 160 kilométerre kerítéssel és nem kis határvédelemmel.Mégis a hosszabb utat választották.Nos ezt magyarázza meg valaki.(Egyébként a migrik fele már visszafordult Belgrádba.)"

2016. dec. 6. 20:20
 7/19 anonim ***** válasza:
19%
#4: Magyarul kilóra meg akarta venni az országot. Kösz, de szerencsére a magyaroknak még van annyi önbecsülésük, hogy ezt nem engedik. Ahogy Gyurcsányt is szépen elzavarták, amikor kiárusította volna az országot a külföldieknek.
2016. dec. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
valamiért tényleg nagyon haragszik M.országra, ezért tanittatta orbánt, és ültette a nyakunkra :( ezzel el is intézte végleg a jövőnk :(
2016. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

Elég érdekes útvonal lehetett, ha kétszeres volt a táv különbség. Max., ha párhuzamosan a Horvát határ mentén jöttek Mo.-ra, bár ki tudja.


Összességében soha a büdös életben nem bizonyítható, hogy Soros ezt, vagy azt a civil szervezetet pénzeli.


Mondom ezt úgy, hogy én is egy civil szervezet tagja vagyok, és bizony hiába vagyok a pénzügyi szekcióban mégis azt kellett olvasnom egy hírportálon, hogy Soros bérenc vagyok egy Soros által finanszírozott szervezetben...ami a valóságban igazából még veszteséges is, de mind1.


Szóval 1. nem kell hinni mindenkinek, pláne nem a kormánymédiának.

2. Soros egy üzletember, egy tőzsdés...ha ártani akar Magyarországnak, akkor azt előbb fogja a piacon véghezvinni, mintsem néhány tucat ember lefizetésével, akik majd max. egy Keleti Pályaudvart sem lesznek képesek majd blokkolni, vagy blokkoltatni (de ma már annyit se, csak hangzatos példával akartam élni).

2016. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Soros nem Magyarországot utálja, hanem csak a magyar kormányt. Orbán és a baráti köre Soros pénzéből ment egyetemre, Soros pénzén partiztak és Soros pénzével indították el a karrierjüket, Sorosnak pedig nem tetszik, hogy a kutyák, amiket befogadott és etetett most hirtelen ellene fordultak. Soros éppen azt csinálja, amit egy gazda csinál azokkal a kutyákkal, akik a szőnyegre piszkítanak, jelen esetben Orbán orrát jó mélyen belenyomja a szarba, a kormány pedig ezt úgy állítja be, mintha a komplett nemzet ellen intézne támadást Soros, aki mellesleg, ha akarná két telefonhívással romba dönthetné Magyarországot, szóval nem igazán veszi komolyan Orbán pattogását, csak épp kellemetlenül érinti, hogy az egyik tanítványa hirtelen ellene fordult.
2016. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!