Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van lejjebb? Azelőtt kilépünk...

Van lejjebb? Azelőtt kilépünk a korrupcióellenes együttműködésből, hogy kidobnának.

Figyelt kérdés

[link]


Azért lépnek ki,hogy így már végleg ne lehessen tudni,hogy mekkora óriási méreteket ölt a korrupció Magyarországon?



2016. dec. 7. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

„a jelentésekben a hazánkat folyamatosan bíráló úgynevezett civil szervezetek véleménye megjelent, a kormányzati választ azonban negligálták”


Ez vicc...tapasztalatból tudom, hogy a kormány magasról lesz*rja a civil szervezetek véleményét, azaz ugyanúgy negligál, ahogyan emiatt most megsértődtek. Csak az a baj, hogy nincs mire föl.


Ráadásul én még emlékszem, a kormányt ért 2015-ös pofonra, mikor megjelent a cikk, miszerint majdhogynem minden harmadik pályázati beruházást vissza kellett fizetnünk, mert vagy indokolatlanul túl lettek árazva, vagy pofátlanul le voltak szűkítve a követelmények a "haveri" cégek javára stb. stb.

2016. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Persze hogy van lejjebb. Én már 2010-ben az első döntések után is ezt kérdeztem, és eddig mindig volt lejjebb. Most is lesz.
2016. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már sörpocak nevű válaszoló szóba hozta a pályázatos csalásokat erre azt lehet mondani hogy annyira általános dolog hogy nem csak a kormány közeli cégekre igaz hanem majdnem minden pályázóra. Ez még mindig tart és fog is amíg lesznek pályázatok. Majdnem mindegyik pályázat arról szól hogy kivegyék és tisztára mossák azt a pénzt. Széchenyi terv GINOP pályázatok mind erről szólnak azoknak akik pályáznak. A végén meg csodálkoznak az emberek hogy hiába jön az a sok támogatás az országba mégsem fejlődik a gazdaság hanem csak a vállalkozók magánvagyona növekedik. Ez nem teória hanem nap mint nap látom és bosszankodok hogy ez az össznépi aranymosás ennyire szemérmetlenül mehet.
2016. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Ennyi. Kár tovább ragozni.

2016. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg a az jön ki a közvélemény kutatásokból, hogy a fidesz magasan nyeri a következő választást is, miért ne tehetnék meg. Én a tehetetlen ellenzékre haragszom. Nincs egy karizmatikus vezető sem közöttük akire fel lehetne építeni egy sikeres választási kampányt.
2016. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább egyértelművé tették azt, ami már eddig is elég egyértelmű volt...
2016. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Vajon miért léptek ki? :D
2016. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!