Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell stadionokat építeni?

Miért kell stadionokat építeni?

Figyelt kérdés
Értem,hogy Fidesz-közeli cégek kapják a megbízásokat és az ő vagyonuk gyarapodik,de miért pont stadionokat építenek? Akkor már miért nem utat vagy valami hasznosat?

2016. dec. 9. 18:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Az a baj veletek prolikkal, hogy minden nektek kellene. Ingyen út, ingyen oktatás, ingyen egészségügy, ingyen minden, de persze magas minőségben. Tudod ez nem így megy. Amíg kevés dolgozó tartja el a sok élősködőt, addig marad a stadion. Ott legalább lehet rendezni koncerteket, egyéb rendezvényeket a futballon kívül. Valamilyen formában úgyis el lenne lopva a pénz, így legalább maradandót alkotnak. Az egészségügy, mármint az állami, az a világ minden részén hatalmas pénznyelő.
2016. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az utak árát viszonylag pontosan meg lehet becsülni, egy stadion árát viszont nem. Ez amiatt lehetséges, hogy a stadionok mind egyediek , így még összehasonlítása alap sincs ahhoz, hogy az adott stadion mennyibe kerül.

Simán túl lehet számlázni 10-20-40%-al és soha senki nem tudja meg.

2016. dec. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%

62%-os vegyük úgy hogy nem olvastam el a válaszod.... :-)


Mert ez már nekem sok. Én nem vagyok "proli" fiam, de ez sok...

2016. dec. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%

"Mert ez már nekem sok. Én nem vagyok "proli" fiam, de ez sok..."


Sok vagy nem sok, ez az igazság. Olyan stadionokat építenek, amelyek több funkciósak, nem csak focira valók. Hosszútávon bőségesen megtérülő befektetés. Nem mellesleg, stadionokkal könnyebben tudunk pályázni sporteseményekre, ami szintén bevételt hoz. De aki csak Orbán utáló, az úgysem lehet meggyőzni, mert nem látja a fától az erdőt!

2016. dec. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

EU-s pénz, ami bizonyos értelemben célirányosan érkezik. Egészségügyre, oktatásra, közlekedési infrastruktúrára, információs infrastruktúrára, direkt gazdaságélénkítésre nem lehet elkölteni.


Olyan vidékfejlesztési projektre kell ráfordítani, ami a felsoroltakba (meg még egyéb fel nem sorolt kategóriákba) nem esik bele. Nem biztos, hogy a stadionépítés a legjobb ötlet, de ha ugyanennyi paint-ball pályát építenének ennyi pénzből, azzal sem járnánk jobban.

2016. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

# 1/5 Időpont ma 18:22


"Amíg kevés dolgozó tartja el a sok élősködőt, addig marad a stadion."


LOL? Ez meg milyen érv? Már a szánalmas-fideszhívőn kívül.


"Ott legalább lehet rendezni koncerteket, egyéb rendezvényeket a futballon kívül."

Ja, annyi koncertet látok az ETO-parkban, felcsúton...

2016. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

62%

Nem focira is jók, hanem focira sem jók. Ingyenélő meg a sok sportoló.

2016. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
Nektek kár válaszolni, úgyis csak Orbán utálatotok miatt nem akarjátok megérteni hogy miért is fontosak a stadionok. Ugyanezért nem akartok Olimpiát sem, mert a kormány támogatja. Ennyi idegenszívű ember régen volt ebben az országban, sajnos.
2016. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
9%

"Ingyenélő meg a sok sportoló."


Na, itt kijön az "értelem." Ingyenélő az a sok segélyes aki bár tudna dolgozni, de nem akar, mert derogál neki a minimálbér.

2016. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

# 8/9 Időpont ma 18:55


Ez a "csak mert utáljátok szent vityatyámat" szöveg nem unalmas? Gondolom azt nehéz felfogni, hogy annak se örülnék ha anyám építene stadiont, meg akarna ide olimpiát.


Az idegenszívűségre inkább nem is reagálok te nyomorék. Akinek csak az a magyar aki támogatja az ő 'szságát az dögöljön meg.

2016. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!