Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell stadionokat építeni?

Miért kell stadionokat építeni?

Figyelt kérdés
Értem,hogy Fidesz-közeli cégek kapják a megbízásokat és az ő vagyonuk gyarapodik,de miért pont stadionokat építenek? Akkor már miért nem utat vagy valami hasznosat?

2016. dec. 9. 18:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel több, mint 20 évig jártam magyar bajnokikra, azt kell mondjam, hogy én sem értem. Igazából, egy stadionra lenne szabad, közpénzből milliárdokat költeni:a "Puskásra", mert a válogatott mindig képes megmozgatni néhány tízezer embert. De a magyar bajnokik 1-2 ezres nézőszámai, nem indokolják a dolgot. És az is hülye duma, hogy a szép, új stadionok, majd vonzzák a nézőket. Ahhoz foci kellene.
2016. dec. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Jeffrey Spender ***** válasza:

"Nektek kár válaszolni, úgyis csak Orbán utálatotok miatt nem akarjátok megérteni hogy miért is fontosak a stadionok. Ugyanezért nem akartok Olimpiát sem, mert a kormány támogatja. Ennyi idegenszívű ember régen volt ebben az országban, sajnos."


Én Fideszes vagyok, mégis k.vára helytelenítem mind a stadionozást, mind az Olimpiát, ilyenkor mi van velem ? Ahelyett, hogy lenéző, jól megmondó stílusban hazaárulózol másokat, lennél szíves normális megindokolni, hogy mégis miért kellenek ? Te most focibolond vagy, vagy Tán nem is érdekel a foci és szimplán "hívő" és amit imádatot tárgyad tesz, az nyilván úgy van jól.



Most csinálták az Új Puskás stadiont 100 milliárdért. Az 6 Gripen / Hornet ára bakker.


Olyan sportban akarsz te eredményt elérni, amiben 50 éve nem értünk el eredményt ? Szerinted az új stadiontól megjavul a foci? Öhöm. Ha Mari néni szarul főz és adok neki Zepter edényhalmazt, attól finomabb lesz benne, ami szar?


Főleg amikor a kutyát sem érdekli az egész, tátong az ürességtől a stadion meccsek rendezésekor is, elmegy max 100 ember, tényleg van értelme.


A magyar focinak bőven elég a füves pálya a falu szélén.



Ha sportnál maradunk, ennyi stadion nagyon nem kell ide, hanem a tömegsportok támogatása. Pl. tornatermek építése. Többet tenne az emberek egészségéért, mint a sok üres, drága stadion.



Kell áldoznunk a hadseregre, modernizálni, fejleszteni kell. Persze ez sem fontosabb mint a kórházak vagy az első helyen álló munkahelyek, de az első 10-be mindenképp besorolnám a hadászatot, míg a stadiont még a legutolsó helyre sem.

2016. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 lencsefőzelék ***** válasza:
2016. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!