Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiderült, hogy pár nyugdíjas...

Kiderült, hogy pár nyugdíjas nem tud számolni, és rögtön a sajtóhoz fordult panaszra? Azt hiszem, hogy a nyugdíjasoknak szánt 10 ezer forintos Erzsébet-utalvány história itt érte el a csúcspontot.

Figyelt kérdés

[link]


Azért ez elég kemény, hogy elkezdtek sipítozni, mert nem vették észre, hogy a szelvények perforáltak, és az valójában 2 utalvány. Ez mi a franc? Elképesztő, mik vannak. Mennyi funkcionális analfabéta van az országban? És 2018-ban ők is szavazni fognak ám.


2016. dec. 13. 13:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Engem a Csuhajjás Rozi néni után már semmi meglepetés nem érhet a nyugdíjasokkal kapcsolatban.
2016. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%

Engem sem a 30 év alattiakkal kapcsolatban, miután itt jó néhány bejegyzésüket elolvastam. Egyébként a két korosztály közötti alapvető különbség, hogy a nyugdíjas adott esetben egyszerűen buta, míg a másik ehhez még beképzelt és agresszív is.


Mondjuk, vannak, akik tényleg nem értik meg a körülöttük zajló eseményeket. No de ezt a legfőbb problémának beállítani, és csámcsogni rajta - ez tökéletesen mutatja a politikai analfabetizmust.

2016. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
most nagyon röhögök
2016. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Tegnap azért sírtak, mert csak 2 hétig lehet felhasználni, pedig 2017. dec. végéig.

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy basszus, és ezek választópolgárok...

2016. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, majd nézd meg mennyire lesznek analfabéták azok, akik most járnak iskolába.
2016. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%

"És 2018-ban ők is szavazni fognak ám."

Igen - ása FIDESz-re! - ha a tervek szerint sikerült megvenni őket 10000 Ft-tal.

2016. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

# 2


Most semmi szükség erre a nyugdíjas kedves kis bárányka színjátékra. Főleg nem úgy nem kéne az erkölcsi magas lóról beszélni, hogy közben a másik oldalt beképzelt jelzővel titulálod. Amúgy sem hiszem, hogy a kérdés erről szólnak, nem a nyugdíjas/nem nyugdíjas ellentétet akarom szítani.

2016. dec. 13. 14:25
 8/20 mannnocska ***** válasza:
23%
hvg cikk -> köszönöm itt nekem elég is volt.
2016. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Főleg nem úgy nem kéne az erkölcsi magas lóról beszélni, hogy közben a másik oldalt beképzelt jelzővel titulálod."


Nem egyszerűen beképzeltről van szó, hanem agresszívról és beképzeltről. De ezek szerint a funkcionális analfabéta jelzőt is hozzá tehetjük, ahogy azt voltál szíves prezentálni. :) A 2. válaszolónak teljesen igaza van.


Nem a nyugdíjas-nem nyugdíjas ellentétet akarod szítani. Á, nem, véletlenül sem!

Csak kevered a sz-@-rt, mert neked jól esik matatni a kakiban. Értjük. Kérdés már csak az, hogy téged fizetnek ezért, vagy tényleg önmagadat adod.


És képzeld azok is szavazati joggal rendelkeznek, akik a másik topikban arról érdeklődnek, hogyan kell takarítani, mert otthon nem tanulták meg, de azóta már egyetemistaként albiban laknak. És ők még a normálisabbak, mert ők legalább megkérdezik.

2016. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem tök mindegy, hogy a nyugdíjasok a hülyék, vagy bárki más. Jelen esetben nyilvánvalóan pár túlbuzgó nyugdíjas kereste meg az ATV-t, hogy juj, kevés utalvány érkezett. De történhetett volna ez másképp is, más csoportban is látunk hülyéket, és igen, nekik is van szavazati joguk. Én biztosan nem akartam a nyugdíjasokat csesztetni, de már ketten próbáljátok belemagyarázni, gratulálok.
2016. dec. 13. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!