Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kezd már valamit Tarlós...

Mikor kezd már valamit Tarlós a már botrányossá vált metrók állapotával?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ukrajnába, Romániába özönlenek a milliárdok, adományok, de a metró fejlesztésre, felújításra meg nincs pénz?



2016. dec. 13. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyen igazam, de majd akkor kapnak ezek észhez, ha nagyobb baleset történik vagy le kell állítani az egészet és a pótlóbuszok miatt akkora káosz lesz a városban hogy a Tarlós népszerűsége a béka feneke alatt lesz.
2016. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha Viktor ad neki pénzt. Nem Tarlós nem akarja felújítani, hanem nem kap a központi kasszából eleget.
2016. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

2-esnek van igaza. Viktor nem ad pénzt. Viktor mindig is a megosztás taktikáját használta: dolgozókat a munkanélküliekkel, nyugdíjasokkal állította szembe, stb. így nincs egységes érdekérvényesítés.

Fővárosiakat a vidékiekkel. A főváros szétpusztul a lészenyezettségtől, a rossz egészségügyi helyzettől, a közlekedéstől, ami miatt növekszik a gépkocsiforgalom, vagyis a további légszennyezettség... Ennek következtében a vidékiek azt iszik, hogy Orbán az ő érdekeiket védi a büdipestiekkel szemben, és vidéken simán megnyerik a választást.

2016. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

"...akkora káosz lesz a városban hogy a Tarlós népszerűsége a béka feneke alatt lesz."


Ááá, ...majd akkor is megmagyarázzák, hogy mindez az "elmúltnyócév" miatt van és Gyurcsány a hibás és a birkák majd még újra meg is választják Tarlóst.


Ebben az országban már semminek nincs semmilyen következménye...

2016. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Én rühellem taplóst, de ez most kivételesen nem az ő sara. Az elQrmány 'cizik. Gondolom vitya még mindig morcost, hogy 2002-t Budapest miatt bukta el, és most sem színnarancs a főváros. :-)
2016. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

hát itt vidéken nem igazán gondolunk ilyet Orbánról..

2016. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy Tarlós, vagy a kormány felelőssége-e a dolog, de szerintem, legfeljebb akkor történik majd valami, ha lesz egy súlyos baleset, netán halálos áldozattal.
2016. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus magyar forgatókönyv: az egyik a másikra mutogat, hogy ő a hibás, közben meg semmi nem halad előre.
2016. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Én is rühellem Tarlóst, de ő is csak a rendelkezésére bocsátott pénzből tud metrót építeni. Van ezer más hibája, de ez az Orbánék sara. Orbbán szépen lekorlátozta az önkormányzatok mozgásterét az önálló önkorányzati források állami forrássá tételével, és a célirányos utalgatásokkal.

Orbánt nem érdekli a metró, így nem nagyon lesz. Más kérdés, hogy milyen közlekedési káosz lesz itt az úszó VB-n, vagy az olimpián. Pedig ez állítólag neki nagyon fontos. Gondolom, akkor majd terroristákra keni majd a baleseteket.

2016. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Remélem a történtek után 2018-ban a Budapestieknek is megjön az esze...
2016. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!