Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van a lőtér építésnek?

Mi értelme van a lőtér építésnek?

Figyelt kérdés

Most fognak 190 valamennyi lőteret építeni. De mégis minek? Mi értelme van? Az embereknek nem lehet fegyvere, nincs is rá pénze. A lőterek jó bulik ( mindenféle fegyvert kipróbálni ), de drágák, nincs az embereknek rá pénze.

Akkor mégis mi értelme van? Engedélyezik a fegyvertartást? Svájci mintájú sorkatonaságot vezetnek be?


2016. dec. 17. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Mire való a lőtér? Lőni.


Elmehetsz és lőhetsz mindenféle fegyverrel, nem olyan tragikusan drága.

2016. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Láttunk már hasonlót a történelemben, lőtér...ifjúsági mozgalom...fegyveres oktatás. Valószínű ennek az első állomása.
2016. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Lőterekre mindig nagyobb szükség van mint stadionokra és ez soha nem is fog változni.
2016. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Épül a fasizmus.
2016. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Lőterekre mindig nagyobb szükség van mint stadionokra és ez soha nem is fog változni."


Tényleg előbb költeném el a pénzemet fegyverek kipróbálására, mintsem futballra...őszintén kíváncsi vagyok, hogy vajon visszahozzák-e az árukat, mégiscsak olcsóbban megépíthetők.

2016. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt nem értem a régieket miért kellett lebontani.
2016. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Egy diktatúrának épp az lenne az érdeke, hogy az emberek NE férjenek hozzá fegyverhez, NE gyakorolhassák a lövészetet.


Jelenleg bárki, gyakorlatilag az utcáról bemehet egy lőtérre, rövid oktatás után már lőhet is éles lőszerrel.


Egy diktatúrának ez nagyon nem lenne az érdeke.

2016. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Mikor mégy gyerek voltam volt Mhsz és szakkör . Én szerettem járni lövöldözni. Nem lettem terorista és többet ér mint a zixboxplésztésűnintendó
2016. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

Nem igaz, hogy ne lenne elég annyi lőtér, amennyi jelenleg van hazánkban!

Ezzel majd újabb fájat vágnak ki, vesznek el földeket a gazdáktól, ha azt olyan helyen kívánja tervezni, építeni Orbán!

2016. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

"Egy diktatúrának épp az lenne az érdeke, hogy az emberek NE férjenek hozzá fegyverhez, NE gyakorolhassák a lövészetet."


Ja, Hitlerjugend, SA, SS...


[link]

2016. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!