Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te mi ellen fogsz lázadni...

Te mi ellen fogsz lázadni 2017-ben?

Figyelt kérdés

Bölcs vezetőnk, Orbán Viktor Miniszterelnök Úr, bejelentette ugyebár nemrég, hogy 2017 a lázadás éve lesz. Nos, kicsit több, mint egy órája elkezdődött 2017, tehát ideje elkezdeni lázadni. A kérdésem az: ti mi ellen fogtok lázadni mostanság?


(Én személy szerint a "Gáz, ha én XY dolgot szeretek?"-típusú Szexualitás kategóriájú kérdések, a GTK BME-től való elcsatolása és Puzsér Róbert ordibálása ellen fogok lázadni elsőként, de azért várok még további ötleteket.)



#Orbán Viktor #lázadás #2017 #viva la revolución #hasta la victoria siempre
2017. jan. 1. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Én az Autoritárius diktatúra, agymosás és önkényuralom ellen, amit Viktor apátok épített ki!
2017. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
A Galaktikus Birodalom ellen mint minden más hithű lázadó!
2017. jan. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Holnap az alkohol ellen fogok, mert másnaposságot okoz. Ma meg a másnaposság ellen.
2017. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyúttal a piros kezek ellen is szeretnék lázadni, ezért (és a bajtársaimmal való szolidaritás jelképeként) mindenkinek ment a zöld kéz - az esetleges lepontozások nem tőlem jönnek.
2017. jan. 1. 02:07
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Én a fiatalok ellen. Akik a virtuális valóságba menekülnek (sőt, minden elől menekülnek) ahelyett hogy jobbá tennék a világukat.

Majd sírnak hogy milyen szar minden, de meg nem mozdulnának.

2017. jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
A diszkrimináció, a rasszizmus, a gyűlölet ellen. A magyarok diszkriminációja, a fehérellenes rasszizmus és a kereszténygyűlölet ellen.
2017. jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

"Én a fiatalok ellen. Akik a virtuális valóságba menekülnek (sőt, minden elől menekülnek) ahelyett hogy jobbá tennék a világukat.

Majd sírnak hogy milyen szar minden, de meg nem mozdulnának."


Ja,mint a csirkefarháttal megvehető nyugdíjasok jobbak lennének.

2017. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Jobbak. Akármikor tüntetést látok, 10ből 9 őszhajú. Tőlük várjátok a megváltást? Egy kivétel volt, az internet adó. Minden politikus a fiataloktól fosik vegyétek észre. Óriási fegyver van a kezetekben, ti meg csak nézitek ahogy lerágnak titeket ezek a gátlástalan férgek.
2017. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Ja és abból a 9ből 6 azt sem tudja hol van,csak a lényeg,hogy valamilyen rendezvényen van,unatkoznak.


Az idős ember már tényleg csak a jelennek él,mert jövője nincs.

2017. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
#9: Nem feltétlenül. Én ismerek olyan idős embereket, akik a jövővel foglalkoznak: gyerekeiket, unokáikat támogatják.
2017. jan. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!