Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt orbán viktor...

Mi történt orbán viktor facebook-os oldalával?

Figyelt kérdés

Szinte megállt a növekedésben a kedvelések száma. És ki se írta hogy boldog új évet vagy ehhez hasonlót.

Viszont Vona Gábor facebook-os oldalán a kedvelések száma folyamatosan nő. Akkor mégsem annyira népszerű a fidesz?


2017. jan. 2. 18:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"az iphone-jával tudja használni a facebook-ot"


hahahaha, nagyon sokat nézel te ki belőle :DDDDDD

2017. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mégis csak egy 53 éves többgyerekes családapáról van szó, aki mellesleg miniszterelnök... Akármilyen rossznak is tartjátok, ilyen korban már nem divat a facebookon lógni egész nap (aki mégis megteszi, én személy szerint pont azt tartom rossz tulajdonságnak). De komolyan, én még viszonylag fiatal vagyok, de én sem posztolok ki mindent folyamatosan. Ahogy az 50+ életkorúak többsége sem. Nem ettől lesz valaki jó miniszterelnök. Nem attól fog valaki többet foglalkozni a népével, hogy facebookon beszélget velük, hanem hogy foglalkozik az ország problémáival. Márpedig az nem probléma, hogy nem posztolt valamit facebookon.
2017. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
Gyurcsány blokkolja.
2017. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!