Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a baj a cég facebook...

Mi a baj a cég facebook oldalával?

Figyelt kérdés

Eg játszóházban dolgozom.

Szerencsére sok a vendég, és az új érdeklődő is...de folyamatosan igyekszem új rendezvényekkel színesíteni a programokat. Ezekre akad is sok érdeklődő, minden rendezvényemnek sikere volt eddig.

Eddig jelölős facebook oldalunk volt.

Azt megszüntettem és létrehoztam egy LIKE-osat.

Minden ismerőst átvettem, likeolták is...de a bejegyzéseket és képeket megnézik (kiirja a számláló) de nem likeolják.

Pedig a képek szépek,igényesek.

Szeretném ha jól menne az oldal is.


Mit csinálok rosszul? :(

Tippek??


2016. febr. 3. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Linkeld az oldalt, megnézzük, ezt látatlanban nem lehet megmondani.
2016. febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne belinkelni, mert az már reklámnak számít - ezt meg ugye tudjuk, hogy nem lehet itt.

Én sem kérdezem meg, hogy mi a baj a Vaterás aukcióimmal, miért nem veszik?

Ráadásul a kérdező már nemrég kérdezett hasonlót - kezdem azt érezni, hogy itt akarja reklámozni magát...

Bocs kérdező, a múltkor még segítettem neked (írtam, hogy ne aggódj, hó vége van), de ez már nagyon reklám szagú

Ha akarjátok, beszéljétek meg priviben - az nem szabálytalan.

2016. febr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!