Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Naponta költöznek ki az...

Naponta költöznek ki az ismerőseim közül külföldre fiatalok, miért nem tesz ellene semmit a kormány?

Figyelt kérdés

Minden nap látom azt a tipikus képet, hogy utazik innen: Budapest airport a cél pedig jellemzően Németország vagy Anglia. Már lassan az összes ismerősöm kitelepszik végleg külföldre. De nem is csodálom, mert vidéken munka sincs, Budapesten meg keresel 400 Euro-t, úgy, hogy egy garzon albérlet bérleti díja is több a bérénél. Egész egyszerűen totál megértem azokat az embereket, akik a könnyű életet választják, hogy keresnek érted 2000 Euro-t, abból lejön 500 Euro a lakhatásra, és a többi pénzből meg vígan meg tudnak élni, nem kell nyomorogniuk Magyarországon, amikor kifejezetten jól is élhetnek.


Mi a francért érzem úgy, hogy ez ellen a világon semmit nem akar tenni a kedves kormányunk?


2017. jan. 3. 14:43
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
22%
Orbán Viktor szerint kalandvágyból mennek el a fiatalok külföldre. https://www.youtube.com/watch?v=uYzaq9rZp_k
2017. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%

'Így tisztul az ország, mennek el a hazaárulók a libsi nyugatra, ami annyira hiányzott nekik, mert ott jól élhetnek!!!'


Elárulná valaki, milyen alapon hazaárulózzák itt azokat, akik külföldön kívánnak boldogulni?

2017. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Mert ez egy rendkívül hasznos jelenség. Nem tenni kell ellene, hanem szorgalmazni, hogy aki nem életképes az takarodjon kifelé. Egy letisztult, erős Magyarország alakul most ki.
2017. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
70%

'Egy letisztult, erős Magyarország alakul most ki.'


Ezt erősen kétlem. Ugyanis nem csak azok távoznak, akik szerényebb végzettséggel rendelkeznek, hanem nagyobb tudásúak is.

2017. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%

"Kezdő diplomásnak nettó 140e 160e forintot ajánlanak a cégek."



Diplomás nem is érdemel többet. Megmondom őszintén én 30ezernél többet egynek se adnék. 80 ezer lenne a kozmunkas bér 100 a segéd és 200 a szakmunkásoké.

2017. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
18%
Annál jobb, minél több ingyenélő takarodik ki
2017. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
95%

'Diplomás nem is érdemel többet. Megmondom őszintén én 30ezernél többet egynek se adnék. 80 ezer lenne a kozmunkas bér 100 a segéd és 200 a szakmunkásoké.'


Csakhogy a béreket nem te határozod meg. Egy jó szakmunkástól én sem sajnálnám a magasabb fizut, de hogy diplomásoknak 30 lepedővel szúrd ki a szemét...

Akkor az én fizetésem is leredukálnád? Ugyanis felső végzettséggel rendelkezem és itt, magyarban van munkahelyem.

2017. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%
Vagy akkor mondd ki nyíltan, a diplomások esküdt ellensége vagy és mindenkit, aki ezzel rendelkezik, száműznél az országból. Igazam van?
2017. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, bocs, az orvosokkal mi van? Ők is felsőoktatásban végeztek, tehát elviekben őket is kizavarnád innen.
2017. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

"Akkor az én fizetésem is leredukálnád? Ugyanis felső végzettséggel rendelkezem és itt, magyarban van munkahelyem."



Mivel hogy nem érdemelsz többet, le. Megfizetni azt kell aki dolgozik, a diplomások meg mehetnek kifele.

2017. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!