Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg megváltozott,...

A Jobbik tényleg megváltozott, vagy a cukisodás csak egy álca?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Én soha nem fogom elhinni, hogy megváltoztak, mint ahogy a Fideszről, az MSZP-ről, DK-ról se tudom elhinni, hogy becsületesek lennének.

A Jobbik se különb náluk, mind csak a hatalmat akarják. Sajna csak egy idealista kispárt őszinteségében szakértelmében hiszek, de annak elég alacsony az ismertsége még.

2017. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Remljük megváltozik. Csak már sokkal korábban kellett volna. Ha a nyerés a cél sosem kellett volna szélső oldalra vinni ezt a szerencsétlen pártot... (zsidózni, cigányozni, melegezni...) Novákot, Toroczkait, Novákné őnagyságát, és Pörzse, Szávay, Morvai, ilyen ganékat oda se kellett volna engedni, a politikai porondra. Ha Vona enyhébb lesz, mint most, bár már rég enyhébb, és kirakja az összes szélsőségest a partra, tudnak jobboldaliként, radikális jobboldali helyett, konzervatívként nacionalista helyett munkálkodni, akkor én is , aki balra tervezek szavazni, meggondolom.
2017. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Messze nem olyan radikális mint volt. És ezzel fog nagyot bukni. Fidesz és MSZP szinten van. Jól beleillik a többi párt közé. Nem szabad a politikának hinni, mindenki csak a hatalma akarja. Nem lesznek ők sem sokkal különbek. HA van egy álláspontom akkor kitartok mellette és nem nyalizok mindenkinek és tekintgetek jobbra balra. Én csalódtam a Jobbikban. Mondjuk régen se hittem nagyon bennük, és jól tettem, ugyanolyan párt mint a többi.
2017. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem lenne ilyen nagyszámú a cigányság között a bűnözési arány lehet nem is lett volna soha cigányozás. Nem a bőrszínük miatt utálják a cigányokat, négereket, muszlimokat.
2017. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
Megváltozott. Tele lett homokládákkal.
2017. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Nem a bőrszínük miatt utálják a cigányokat, négereket, muszlimokat."


Ááá nem , tényleg. Csak sikerült 3 rasszt kiválasztani, amiből 2 teljesen színesbőrű, egy meg nagy arányban. De biztos csak véletlen.

2017. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Donald J. Trump ***** válasza:
42%

Hogyne változott volna meg - ha maradnak ugyanolyanok, akkor Vona csúnya nagy németjuhászt vesz magához, mint Hitler, de a vizslakölykök olyan cukik!

Sőt, az oroszlánsimogatás törvényesítése is annyira édibédi és zöld dolog, hogy kétség sem férhet ahhoz, hogy elhagyták a szélsőséges jellegüket és a világ nagy problémáinak megoldására koncentrálnak.

A nyugati bérek bevezetésének terve kapcsán meg azt hiszem mindenkiben eloszlik az utolsó kétely is, hogy ők itt gárdás vonulgatásokat akarnak, hisz valójában egy komoly és nemzetközi közgazdászok által tudományosan alátamasztott gazdasági programot terveztek.


:-)

2017. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet cigányozni, én sem szeretem őket, de ismerek közülük egy két rendeset is... bármilyen meglepő. Ahogy tapasztaltam a magyarokkal több baj van. Tavalyi évben ketten át is vertek (pár ezer forintos tétellel), annak ellenére hogy körültekintő voltam. Az ember töjbbségében észreveszi a málsikon hogy milyen is, de van mikor nem sikerül. Hülye az aki csak cigányozni tud. A renddel van a baj és azzal hogy mindenki lenézi, és csak kihasználja a másikat. A nép is hibás ugyanúgy, mert ha belegondolunk a politikusok se a Holdról jönnek, hanem közülünk kerülnek ki.
2017. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Hát most lehet lepontozni, de nekem sokkal szimpatikusabb ez a Jobbik, mint az uniós zászlót égetô, állandón a cionizmussal, Palesztinával+Izraellel, melegfelvonulással és egyéb nem túl fontos, de gyûlölhetô dologgal foglalkozó, már-már neonáci pártnak mondható Jobbik.

Lehet, hogy csak egy álarc, de szerintem nem. Én úgy érzem, hogy Vona igazat mond. Persze simán lehet, hogy tévedek, ez csak az én véleményem.

2017. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Kényszer. Vona belátta, hogy a "jobbszélen", nem tud akkora szavazótábort összehozni, amekkorát szeretne, ezért próbál "beljebb húzódni".
2017. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!