Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik szavazótábora melyik...

A Jobbik szavazótábora melyik társadalmi rétegből kerül ki elsősorban?

Figyelt kérdés
Néha beleszoktam olvasni Vona Gábor Fecebook oldalára írt hozzászólásokba.Elképesztő az,hogy ott mennyi sötét ember van.Simán elhiszik,hogy ha A Jobbik nyernek a választást akkor nyugati nyugdíjak és bérek lennének az országban,sőt úgy gondolják hogy a nyugdíj korhatárt is visszaállítanák 60 évre...Ezek az örök álmodozók vagy csak ennyire buták és nem tudják ,hogy erre nincs lehetőség,m hogy most hanem 10-20 év múlva sem.
2017. jan. 3. 07:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Általános iskola 5-7. osztály.
2017. jan. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Donald J. Trump ***** válasza:
42%
Korlátolt nacionalizmus. Általában kevésbé jól képzett társadalmi csoport, erős konzervatív beütéssel. Amúgy jószándékű emberek ezek, csakhát sajnos buták, mint a segg.
2017. jan. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én is ezt vettem észre,olyan mint ha nem is itt a földön élnének,pl.sokan vannak akik elhiszik azt,hogy ha a Jobbikra szavaznak akkor nyolc általánossal is annyit fognak keresni,mint egy mérnök,vagy úgy képzelik el ,hogy van egy hatalmas nyugdíjvagyon amin ül az állam és direkt nem ad nyugati nyugdíjakat.Nem hiszik azt el,hogy amit befizetnek nyugdíj járadékként azt a postás azonnal viszi ki a mostani nyugdíjasoknak,hanem úgy gondolják hogy az a pénz ott gyűlik és kamatozik az államnál...

Ha véletlenül a Jobbik alakítana kormányt ezek az emberek akkorát csalódnának...

2017. jan. 3. 07:32
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A Nagy-Magyarország matricás Suzuki Swiftes rétegből. (Ezt viccen kívül mondom, én ezt tapasztalom.)
2017. jan. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha Facebook kommentelők alapján akarunk ítélkezni akkor nézzük meg a több párt követőit is. Egytől egyig mind retardált, ez nem a jobbik sajátossága
2017. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Az értelmesebbik rétegből.
2017. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"akik elhiszik azt,hogy ha a Jobbikra szavaznak akkor nyolc általánossal is annyit fognak keresni,mint egy mérnök"


Mért most nem annyit keresek? Na jó kicsivel azért többet.

2017. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Facebookon minden párthoz csak a retardáltak szólnak hozzá. Abból ne vonj le következtetéseket. Mellesleg az értelmesebb ember már elment külföldre, vagy ha itthon van, nem megy el szavazni, mert csak felidegesítené magát. Ugyanis egyrészt nincs kire szavazni, mert mindegyik párt bűnözőkből áll, másrészt úgyis a tudatlan birkák döntik el a választást, mert ők vannak többen.
2017. jan. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ceri ***** válasza:
Ahogy cukisodik, úgy vált át az előttem megfogalmazott tudatlan, erkölcstelen zavaros agyúak rétegére. Vagyis beleszürkül a hazudozók mezőnyébe. Ezt másik pártok hitelesebben tudják képviselni, mindenesetre nagyobb tradíciókkal, rutinnal rendelkeznek ezen a téren. V G a jobbik bukását viszi végbe - gondolom ez volt a feladata. Ennek semmi köze nyugdíj korhatárhoz, stb. Arra bármikor lehetőség lenne -csak döntés kérdése, mint ahogy a felemelés is az volt. Ez értékrend, -választás, kérdése, nem anyagi kérdés. Vagy ennyire visszaesett a gazdaság az elmúlt 25 évben, hogy nem tudja kitermelni azt az évente pár ezerrel növekvő nyugdíj igényt ami az elöregedésből fakad? 50 év alatt szép karriert futott be ez az ország! Nem erről van szó! A kizsákmányolók étvágya nő ilyen mértékben. Vagyis rohad le a rendszer morálisan. Én nem bánom, éppen ideje! A Jobbik pedig pont ezt nem veszi észre, hogy egyre inkább lett volna keresni valója ott ahol eddig volt, amit képviselt.
2017. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

# 1

Nem MSZP nyugdíjasokról van szó!

2017. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!