Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az olyan politikusok mint...

Az olyan politikusok mint Medgyesi meg Gyurcsany, miert azutan okoskodnak miutan mar megbuktak mint MINISZTERELNOK?

Figyelt kérdés
Allandoan latok roluk interjukat es olyan bolcsessegeket mondanak hogy ihaj.
2017. jan. 3. 22:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Követik a nagy vezér Orbán Viktor példáját.
2017. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Donald J. Trump ***** válasza:
0%
Megyó nem mint miniszterelnök bukott meg, hanem mint III/III-as ügynök. Amúgysem szerencsés összehasonlítani a 2 fazont, mert egyik a bankszektorban politikai pályafutásától függetlenül sikeres karriert épített, a másik meg még most is erőszakosan ragaszkodik a hatalomhoz.
2017. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ők ugyanolyan emberek, mint mi. Én például nem egyszer baltáztam el szituációkat, és utólag mindig okos voltam, tudtam, hogyan kellett volna, de a szituáció nyomása alatt balta. Mergyó és Fletó ugyanez, csak kicsit nagyobb léptékben. A felelősség nyomása alatt, meg hogy szétcibálják őket a részletek, nem tudnak mindig jól dönteni, még ha fel is tételezzük róluk a tisztességet, jóindulatot. Mikor már nincs felelősség, nincs nyomás, nem kell a részletkérdésekkel birkózni, akkor már okosak. Más kárára főleg.
2017. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

"Megyó nem mint miniszterelnök bukott meg, hanem mint III/III-as ügynök"


Sohasem volt III/III-as ügynök

2017. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12%
Mintha nem volna mindegy hogy pontosan milyen spicli volt. Három per hármas v. három per kettes? Egy kutya mocsok mind. És hoy válaszoljak is elég pofátlanság Gyurcsány részéről a mostani okoskodás. .ost mindent tud hogy lehetne mindent jobbátenni. Még jó hogy ezt csak az amnéziások és a csecsemők veszik be. A többoek pontosan tudják hogy azéet mondott le mert fogalma nem volt hogy kellene kormányozni. És hogy mit lehet kezdeni egy bazi nagy költségvetési hiánnyal amit a felelőtlen fedezet nélküli osztogatásokkal hoztak össze. Medgyesyn nem vettem észre hogy utólag beleokoskodna a dolgokba. Sőt ő elismeri hogy nem szabadott volna hitelből 100 napos programot csinálnia. Dehát akkor is egy spicli volt kár lenne szépíteni.
2017. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Mintha nem volna mindegy hogy pontosan milyen spicli volt. Három per hármas v. három per kettes? Egy kutya mocsok mind."


Akkor szerinted fel kellene oszlatni a kormányőrséget és a magyar titkosszolgálatokat?

2017. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor is "okoskodtak" amikor miniszterelnökök voltak, csak a buta aljanépnek olyan vezető kellett aki egyszerű mondatokkal és jelszavakkal dobálózik, mert ahhoz nem kell megerőltetni az agyat csak bólogatni.
2017. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is okoskodtak ők már korábban is, arról nem beszélve, hogy Gyurcsány ma is politizál. Miért olyan meglepő, ha "okoskodik"? Amúgy , Orbán is megbukott már egyszer és utána ő sem tett mást.
2017. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hol a harmadik? Orbán nem bukott 2002-ben? Ha öszöd után, nem hülyíti a népet ma a kutyának se kéne, de ezzel nincs baj, mi...
2017. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tobas te a rendszerváltás előtt nem is éltél akkor minek okoskodsz? Nem ugyanaz ha valaki a szocializmusban volt ügynök vagy most. Nem tudom hogy lehet a kettőt összemosni?
2017. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!