Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarokkal azért lehet...

A magyarokkal azért lehet itthon megcsinálni akármit, mert tudják ott fent, hogy komoly visszhangja nem lesz egy kis plusz adónak, lopásoknak?

Figyelt kérdés

Induljunk ki a Francia, Angliai fekete bevándorlókból, velük miért nem mer kezdeni egy ország? 15-20 éves fiatal srácok, lazán odarúgnak motorról a rendőr autóra, vagy beverik a szélvédőjét, pl két járőr messziről elkerül egy 5 fős társaságot, jó nagy káoszt csinálnak, mindezt azért mert a vezetés ezt érdemli, itt látszik az hogy a fiatalság mire is képes, sakkban tartani egy országot.

Egyébként jól teszik.


Itt van ez a béremelés mizéria itthon, szépen beharangozták, most már jönnek a jóslatok hogy mégsem lesz annyi amennyi, mert cserébe emelnek más területen a költségeken, kiadásokon. Amikor így hülyét csinálnak az emberből akkor hol vannak a nagy jogvédők?


2017. jan. 5. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Az emelés annyi lesz, amennyit mondtak. Említenél néhány példát, hogy milyen emelésekről hallottál? Hadd informálódjunk mi is! Ha te szeretnél olyan országban élni, ahol a rendőr meg sem meri közelíteni a rendbontókat, akkor keress magadnak ilyet! Én nem marasztallak.
2017. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Jelenleg most éppen jól áll a költségvetés, adócsökkentések, járulékcsökkentések, ÁFA csökkentések, béremelések lesznek. Egyébként igen, viszonylag azért ilyen bevállalósak a magyar politikusok, mert a magyarok nem olyan nagy sztrájkoló, lázongó, háborúzgató fajták, mint a franciák, görögök, arabok, feketék, így véghez vihetik a döntéseket, legrosszabb esetben a következő választásokon már nem kapnak bizalmat, kiszorulnak a politikából. Ennél komolyabb politikai leszámolások, elszámoltatások Magyarországon nem jellemzők.
2017. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre az országra mindig is a belső széthúzás volt a jellemző.
2017. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod Te, hogy Franciaországban mit kap az aki belerúg motorról egy rendőrautóba ha elkapják? HEHE. Szerintem azért könyörög, hogy inkább küldjék a magyar rendőrségre kihallgatni!

Rendőrjárőr nem közelít meg egy ötfős randalírozó társaságot?

Persze hogy nem. Nem hülyék azok sem. Megvárják az erősítést. Na Te azt még nem láttad, hogy mitörténik amikor megérkeznek! Na én láttam! Pff.

2017. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
A 700Ft-os netadó kiverte a biztosítékot. Azóta szerintem kétszerannyit lehúztak az emberekről, de senki nem mutogatta az iPhone-ját miatta.
2017. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"15-20 éves srácok, lazán odarúgnak motorról a rendőr autóra, vagy beverik a szélvédőjét, pl két járőr messziről elkerül egy 5 fős társaságot....". Jaj, ez annyira szép, legyen nálunk is ilyen. Lécci, lécci!
2017. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!