Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 13 éves vagyok, szeretnék...

13 éves vagyok, szeretnék komolyabban nekifogni izmot növelni (has, hát, váll, mell), járok úszni is, de szeretnék még itthon is komoly edzéseket tartani. Szabad már ekkora korban gyúrni? Ha nem akkor miért?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

--gömb--


Én megengedem, úgyhogy szabad.


Amúgy ilyen korban még inkább a saját testsúlyos edzést szokták javasolni, de nem kell félni a súlyzótól sem, én azt mondom. 5*3-at nyomni meg még nem kell, az is biztos. Inkább magasabb ismétlésszám.

2015. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BB.Bence válasza:
úgy úgy ahogy az előző írja. SAJÁT TESTSÚLYOS GYAKORLATOK. A normál súlyzós edzéshez 15-16 évesen lehet szépen lassan átszoktatnod magad. Ajánlom edző felkeresését az majd segít, ne félj tőle. Amúgy lábad nincs?
2015. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!