Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor volt szilveszterkor a...

Mikor volt szilveszterkor a Reina klub elleni terrortámadás Törökországban, orbán viktor együttérzését fejezte ki. A halálra fagyott magyar embereket miért nem sajnálja?

Figyelt kérdés

39 halott miatt. Törökök miatt.


80 halálra fagyott magyar ember miatt miért nem fejezi ki az együttérzését?


[link]


Ez akárhogy számolom, több, mint a duplája. Ráadásul ezek az emberek szenvedtek akkor is amikor éltek. A Reina klubban viszont full gazdagok voltak.


Miért ilyen undorítóak a magyar politikusok, hogy a külföldiek miatt szolidaritás, együttérzés, meg minden franc, de a magyarok le vannak tojva? Miért nem törődik senki ezekkel az emberekkel? Milliárdokat költenek baromságokra, meg lopkodnak, miközben kint emberek fagynak halálra. Miért nincs bűntudatuk, hogy lehetnek ilyen emberek?



2017. jan. 6. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Mert akinek annyi pénze nincs, hogy befűtsön, az annyit is ér.
2017. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mannnocska ***** válasza:
94%

Te mikor segítettél utoljára csöveseken?

Ételosztás, ruha, stb.

Együttérzéssel nem sokra mennek szerencsétlenek. Ez tipikusan olyan demagógia, amivel a libsik élnek, de amúgy sehova nem vezet.

2017. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem lakosságnak a feladata segíteni. Hanem a politikusoknak. Nem a lakosságnak vannak stadionokra, meg várba költözésre, meg műkincsekre milliárdjaik.


Nem szoktam segíteni a hajléktalanokon, mert nekem is megvan a magam baja, nem tehetem meg, ennyi. Meg különben sem az én dolgom.

2017. jan. 6. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem hülyeség a kérdésed, de linkelek hozzá háttérzenét.

[link]

2017. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
14:48! nem a kérdező juttatta oda az éhezőket ahol vannak, hanem a politikusok, akiknek ezt a helyzetet jóvá kell tenni azok a politikusok elsősorban és nem a kisemberek akik a legkevésbé sem tehetnek arról hogy Magyarországon ilyen helyzet alakult ki. Gondolom felfogtad mire gondolok.
2017. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Csak mondom általánosságban, hogy az ilyesmi nem a lakosság dolga. Ezt fogd fel. Nem mi juttattuk oda őket, hanem a politikusok azzal, hogy alacsonyak a fizetések, hatalmasak az adók, lakást venni önerőből nem tudsz, ha hitelt veszel fel, nem tudod fizetni ezekből a fizetésekből.


Miközben ők a közpénzt, az adóból befolyt pénzt magukra költik, ellopkodják, Gucci táska, luxusautó, stb.,, a másik felét pedig hülyeségekre.


Nézz már körül az Isten áldjon meg, hogy mi megy ebben a rohadt országban. Nehogy már engem hibáztass!!!!!!!! Én is a rohadt politikusok miatt vagyok szarba.

2017. jan. 6. 15:40
 7/13 mannnocska ***** válasza:

6: nem, ez fa....ág. Te felelsz a sorsodért, és nem a politikusok. A politika beleszól az életedbe, ugyan úgy ahogy a szerencse is. Ez benne van. Ugyanúgy kerülhetsz utcára egy budakess típusú nyilvánvaló lopás miatt, amit komrány szinten rejtegetnek, mint egy felelőtlenül költekező életmód miatt.


8:Bírom hogy az ilyen névtelen szarok mint te, feltételezi, hogy én mikor mit csinálok, és mikor mit gondolok (tök jó hogy úgy teszel mintha ismernél meg ilyenek). Én megsúgom töki, hogy heti rendszerességgel odamegyek és valamit adok egy hajléktalannak. Ha ez azt jelenti, hogy veszek neki egy meleg teát, akkor azt, ha azt jelenti, hogy egy szendvicset akkor azt. Én nem felvágok ezzel, hanem ami zavar, az ellen teszek. És nem egy szaros oldalon használom ki más ember nyomorát, és halálát a saját politikai meggyőződésem igazolására.


De tényleg az én qrvanyámat nem?

Még mindig nem vagyok fideszes, és még mindig nem szavaztam rájuk. De a te idegelésedre lehet legközelebb rájuk X-elek, és lefotózom, csak hogy idegesítsem a nyomorult fajtád.


Kérdező:


"kinőtt ruhákat, ilyesmit adakoztam már. "

nóbel békedíjjat! taps!


Senkinek nem dolga segíteni. Nincs olyan hogy XY dolga, max az ilyen segélyszervezeteké. És ellentétben az idióta demagóg retorikáddal a politikusoknak sem dolga. Más kérdés hogy a libsi morál, és felfogás megköveteli. Ez nézőpont kérdése. Én nem azt mondom hogy a politikusnak lenne illendő, hanem azt, hogy aki megteheti. 100 forintja meg mindenkinek van egy meleg teára.


"Miközben ők a közpénzt, az adóból befolyt pénzt magukra költik, ellopkodják, Gucci táska, luxusautó, stb.,, a másik felét pedig hülyeségekre.


Nézz már körül az Isten áldjon meg, hogy mi megy ebben a rohadt országban. Nehogy már engem hibáztass!!!!!! Én is a rohadt politikusok miatt vagyok szarba."

WEEEEEEEEEEEE BRÜHÜHÜHÜHÜ WEEEEEE

istenem mi a f...mnak élnek ilyen emberek. napi szinten ezzel van elfoglalva. kösd fel magad inkább ha ez ennyire zavar, tenni mást nem tudsz ellene. Húzz el, halj meg. A nyivákolásod gyerekes, komolytalan.

és mielőtt ugatnál hogy "szerinted ez akkor rendben van?" nincs. viszont nem az én dolgom (ahogy ugye te remekül kivontad magad a felelősség alól) hogy megbuktassak nyilvánvalóan korrupt politikusokat. Te viszont azt érzed kötelességednek, hogy napi szinten srj miattuk, és keseregj. Attól aztán jobb lesz minden.

Én azt érzem kötelességemnek, hogy dolgozzak, és megcsináljam a magam, és családom boldogulását. Engem otthon erre tanítottak. Érdekel a politika, nagyjából követem is, viszont nem leszek olyan nyomorult lelkű mint te, aki depresszióba sodorja magát az egész felett, és a fentebb már leírt gusztustalan dolgot követi el.


Persze magát meg igyekszik piedesztálra emelni, de felelősséget nem vállal a helyzetéért. Mondjuk úgy megvizsgálnám az életedet, hogy hogy élsz, mert annyira szarul sztem nem élhetsz a politikusaink miatt, amikor munkaidőben netezel. Vagy mert kellemes munkád van, vagy mert nem doglozol...


Elégedettség = realitás - elvárások

Ezen kicsit gondolkodj.

2017. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mannnocska ***** válasza:

JAJ ISTENEM DE CUKIK!

ÉS jelentik a kommentemet, és töröltetik!

Egyem meg a cunci szátokat, hát fáj az igazság, hogy mások nyomorát arra használod ki, hogy a saját politikai meggyőződésed igazold? És azt, hogy ez milyen gusztustalan?


Jaj dejó, hogy még nem volt bezárva az az ablak :


"

"Miért nem segít valaki a hajléktalanokon?!?!?! Halálra fagynak!"


"Ja amúgy én nem segítek rajtuk, mert megvan a magam baja, és nem is sajnálom őket, csak felhasználom a halálukat a politikai meggyőződésem igazolására"

Remek logika!


"nem az én dolgom"

"nem tehetem meg"

"megvan a magam baja"

Pénzed, időd, vagy mid nincs teát főzni reggel/este, és termoszban vinni magaddal + műanyag poharat, és teát osztani munkába menet a csöveseknek?

Vagy a kinőtt ruhát közvetlen nekik adni? Venni párszáz forintért heti 1x kaját valamelyiknek? Munkaidőben hülye kérdéseket posztolni van időd? Gépre, netre van pénzed?

Téged nem érdekelnek, sőt, még ki is használod a nyomorukat, és halálukat. Nincs ennél gusztustalanabb. Kicsit elmélkedj már el azon, hogy milyen kifacsart a gondolkozásmódod!


"Miért nem törődik senki ezekkel az emberekkel?"

"Miért nincs bűntudatuk, hogy lehetnek ilyen emberek?"


"Miért ilyen undorítóak a magyar politikusok, hogy a külföldiek miatt szolidaritás, együttérzés, meg minden franc, de a magyarok le vannak tojva? "

Te ezt tényleg úgy gondolod hogy másutt, vagy nyugaton nem fagynak halálra? Ne kelljen már statisztikát mutassak!

"


Kicsit finomítottam a nyelvezeten, így még csak törölni se lesz okuk. Jelentgessetek csak, annyira vicces a sok erőlködés. Megyek szidom kicsit az MSZP-t hogy miért hagyja meghalni a hajléktalanokat.

2017. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Senkinek nem dolga segíteni. Nincs olyan hogy XY dolga, max az ilyen segélyszervezeteké. És ellentétben az idióta demagóg retorikáddal a politikusoknak sem dolga."


Mi az, hogy nem dolga? Anyádnak nem dolga!!!


"Más kérdés hogy a libsi morál, és felfogás megköveteli. Ez nézőpont kérdése."


Persze, fideszes az nem vagy, de a szegények felemelését libsi morálnak minősíted.

Undorító vagy, de legalább felvállalhatnád magadat. Az ilyen embereknek a szemétdombon lenne a helyük, mert oda valók.

2017. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Manócska, ha nem veszed be a gyógyszert, akkor nem hat.


A politikusoknak nem dolga? Akkor mi a dolguk? Ellopni a pénzt, szétjátszani a haverok között, meg hülyeségekre költeni?

2017. jan. 6. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!