Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi az oka, hogy...

Szerintetek mi az oka, hogy Orbán Európa-szerte (Nyugaton is) ilyen népszerű?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk az, hogy akiknek tetszik Nyugat-Európában, azoknak nem kell Magyarországon élniük és csak annyit látnak Orbánból, hogy kerítést épített az arabok ellen és hogy ez mekkora jófejség már.


De hidd el, nekem vannak holland barátaim, akik Magyarországon élnek és ők megmondják nyíltan, hogy otthon ekkora korrupciót nem tűrnének, mint ami itt van. de mondjuk azt is hozzá teszik, hogy eszébe nem jutna a politikusoknak azt csinálni, amit Orbánék tesznek itthon.

2017. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

Mert népszerű?

Honnan tudod?

2017. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 cselez ***** válasza:
17%

Na még jó, hogy van itt pár holland aki megmondja, hogyan kell irányítani ezt az országot.

Szerintem meg azért népszerű mert nem hülye és olyan dolgokat tesz, ami követendő példa az unió többi tagországa számára is.

2017. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert húzott egy kerítést és ennyi. Külföldre nem hiszem, hogy nagyon eljutott a dolgozószoba ára, a magyar egészségügy helyzete, a felcsúti kisvasút stb.
2017. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 cselez ***** válasza:
89%
Akkora kerítést azért nem húzott, hogy ne láthatná bárki, hogy mi folyik itt.
2017. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert, milyen népszerű Nyugaton?
2017. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen népszerű?

Miért, milyen népszerű?

2017. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

"Na még jó, hogy van itt pár holland aki megmondja, hogyan kell irányítani ezt az országot."


Hidd el, szívesebben irányíttatnám velük az országot, mint a te csúti Ducéddal és a haverjaival.

2017. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Sőt, még az itthoni népszerűsége sem olyan egetverő.
2017. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 cselez ***** válasza:
13%
Ja tudom! Te bárkivel szívesebben irányíttatnád az országot, csak Orbán takarodjon. Szerencsére nem te döntöd el, mert akkor nekem kellene takarodnom. De így most...
2017. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!