Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyire követik figyelemmel,...

Mennyire követik figyelemmel, illetve mennyire népszerű az Eurovíziós Dalfesztivál Európán és Ausztrálián kívül? Csak mert láttam, hogy a 9gag kitette, hogy gratulál Måns Zelmerlöwnek, pedig az oldal amerikai, ha jól tudom.

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet figyelgetik amerikából is de annyira nem nagy dolog ez az eurovízió mint ahogy eladják. Ha így lenne sok világsztár onnan kezdte volna. Talán 2-nek sikerült, az Abbának és Dion-nak, de nem vagyok benne biztos. Most rendezik talán a 60. fesztivált és ehhez képest alig valakinek sikerült nemzetközileg befutnia. Nem nagy cucc, sok mázli kell és jó kapcsolatok. (és egy szakállas nő:D)
2015. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a 9gag, meg valóban amerikai oldal, de sok európai (és egyéb) felhasználója is van.
2015. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
"a 9gag kitette, hogy gratulál Måns Zelmerlöwnek, pedig az oldal amerikai" -és egy gratulálás akkora nagy dolog? :D miért itt élik ki magukat a 8 évesek? :(
2015. máj. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom pontosan...csak a net meg a youtube kommentek alapján van véleményem ami lehet nem fedi az igazságot. De úgy gondolom, hogy vannak ahol jobban és vannak ahol kevésbé nézik és követik ezt. Amúgy az sztem is igaz hogy kicsit jobban fel van fújva ahogy az első válaszadó is írta. De azért nem is kis dolog...mondjuk kijutni oda vagy nyerni. Sztem mindenhol nézik minden kontinensen olvastam a rajongók alapján Argentínától kezdve Ausztrálián át. de sztem nem olyan számottevő...inkább Eu-ban és itt se minden országban. de azt tudom hogy Ausztrália nagy rajongó nem is véletlenül vettek részt idén.
2015. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt nem értem, ha tényleg több száz millióan nézik miér annyira alacsony a youtube videók megtekintése a hivatalos esc fiókban? Most nem tudom pontosan de a legnézettebb is maximum 10-15 millió, de lehet kevesebb.


Na és a facebook-on sem igazán vannak "rajongók"

2015. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Huuha #3-as most aztán nagyon megmondtad-.-

Szerintem pedig népszerű Európán kívül is, mert ilyen nincs mégegy:D

Az Ausztrálok pedig már beteges szinten rajonganak érte xdd HAjnali 4kor felkelnek, hogy meg tudják nézni:D

2015. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!