Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP még mindig a nyugdíjas...

Az MSZP még mindig a nyugdíjasok pártja? Én azt vettem észre (bár statisztikai adatokat nem tudok), hogy a nyugdíjasok már inkább fideszesek.

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csoda. Az új elnök nagyon alul teljesít..
2017. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjasok pártja érdekes módon mindig az aktuális kormánypárt. Ez az MSZP idejében is igaz volt, most is teljesen igaz. Ennek valószínűleg az az oka, hogy az aktuális kormánypárt nagyon erősen meg akarja fogni a nyugdíjasokat különböző kormányzati intézkedésekkel.
2017. jan. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

#2


Ja, vagy éppen arról szól, hogy a Kádár-rendszerben rendesen be lettek idomítva, hogy a hatalomhoz kell dörgölőzni és akkor hull az aranyeső a szép kis házra, aranyeső a családomra, hajj...


Ezek körülbelül itt vannak agyilag.

2017. jan. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es írta le a legjobban a lényeget. Nem hiába van az, hogy választáskor mindig a nyugdíjak emelésével kampányolnak (még akkor is, ha az országnak soha az életben nem lesz pénze annyi nyugdíjat kifizetni).
2017. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Inkább a proliké.
2017. jan. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjasok, szerintem megoszlanak a Fidesz és a baloldal között. Aztán, hogy konkrétan, hová "húznak" többen, az jó kérdés.
2017. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az MSZP már csak az utálatos kép a köpködőben. Lejárt az idejük, de ez nem is baj, ideje, hogy eltűnjenek a süllyesztőben.
2018. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!