Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolnátok egy nemzeti...

Mit gondolnátok egy nemzeti pártrendszer bevezetéséről?

Figyelt kérdés

A liberális demokrácia nem képes képviselni a nemzeti érdekeket.Túlságosan kötött, rugalmatlan rendszer.


Emiatt lenne szükség, egy nemzeti pártrendszerre.

Egy párt lenne, ami hatalmas flexibilitással bírna.Lenne egy nemzeti nagytanács, amit a nép választana, majd a nagytanács szavazná meg a fővezért.Nem miniszterelnököt, mert túlságosan emlékeztet a liberális demokráciában használt kifejezésekre.


A tanácstagokat (kancellárokat) viszont a nép választaná régiónként.A kancellárok viszont megszavaznák a miniszterelnököt.A polgármestereknek és a kancellárok között nagyobb együttműködés lenne, a források hatékony elosztása érdekében.


Kancellárnak és fővezérnek is csak nemzeti elkötelezett személy indulhatna.A liberális demokráciához hasonlóan, ugyanis ott is ellehetetlenítenek olyan jelölteket, akik nem liberális elkötelezettségűek.

Elvárás lenne a műszaki vagy természettudományos diploma.


Lenne állambiztonsági minisztérium is.

Minden civilszervezetnek engedélyt kellene kérnie a minisztériumtól a működéshez.Az engedély kiállítását komoly átvilágítások előznék meg,finanszírozás hátterének vizsgálata, hogy a szervezet biztos nem veszélyes az államra.

Az állambiztonsági minisztérium feladata lenne a kémelhárításon kívül, minden egyes felforgató tevékenység vizsgálata, tettesek kihallgatása.

A mottó az lenne," mindent szabad, amivel nem ártunk a nemzetnek". Természetesen, aki a migrációt támogatja és ennek hangot is ad, az állambiztonsági minisztérium előtt találná magát.Ugyanis erőszakosan megakarja változtatni a nemzet etnikai összetételét, negatív irányba.



A gazdaságpolitikában, nagy hangsúlyt kapna a magánszféra.Két állami tömegközlekedés vállalat lenne,vasút, volán a többi mind privát.

Vegyes nyugdíjrendszer lenne.Lenne a nyugdíjasok számára egy alanyi jogon járó minimális összeg és erre jönne rá az, amit a magánnyugdíjpénztárba befizetett.


A kormány szakembereinek összetételét egy előzetes kutatás támasztaná alá.

Lenne állásinterjú, lennének projektek, tesztek.A szakértők hoznák a programjuk, bemutatnák.Majd amelyiknek a legnagyobb a valószínűsége, hogy sikeres, az kerül felvételre.



2017. jan. 15. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Ez még "jobb", mint a kommunizmus volt...
2017. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
2017. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"Ez még "jobb", mint a kommunizmus volt..."

A kommunizmusban nem volt lehetőség az életszínvonaladon javítani.Ebben lenne.


Ez a rendszer annyiból áll, hogy a liberális demokráciából kigyomláljuk az internacionalista,kultúrmarxista,nemzetellenes elemeket.

2017. jan. 15. 16:12
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

"Ez a rendszer annyiból áll, hogy a liberális demokráciából kigyomláljuk az internacionalista,kultúrmarxista,nemzetellenes elemeket."


Tehát kigyomlálod a fideszt! TÁMOGATLAK!

2017. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Tehát kigyomlálod a fideszt! TÁMOGATLAK!"


A Fidesz nem nemzeti elkötelezettségű, csak úgy csinál, így őket is.

2017. jan. 15. 16:20
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

A nemzeti pártrendszer az valami ilyesmi?


[link]

2017. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Kösz, de nekem már bőven elegem volt a nemzethyekből az utóbbi 7 évben...
2017. jan. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

"Kancellárnak és fővezérnek is csak nemzeti elkötelezett személy indulhatna.A liberális demokráciához hasonlóan, ugyanis ott is ellehetetlenítenek olyan jelölteket, akik nem liberális elkötelezettségűek."


Csak tudnám, hogy a Fidesz hogy nyert 2/3-dal 2010-ben és a Jobbik hogy került be a Parlamentbe, ha tisztára el voltak lehetetlenítve...

2017. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ismét egy önjelölt Lenin (bocs, nem akartam Lenint megbántani). Aki ráadásul félreértette a kommunizmus céljait és lehetőségeit.


De tudod mit? Ess neki, valósítsd meg. Lenin írt előtanulmányként úgy 30 könyvet (vastagságban van vagy 3 méter), és nem jött össze neki. Leginkább a cimborája miatt. Tudod, a Joszif. Szóval, amint a kezdetekből úgy 10%-ig eljutsz, észre fogom venni és lelkes támogatód leszek (pedig egészen más a felfogásom társadalomról, politikáról). Addig meg hadd tekintsem "álmodik a nyomor" műfajnak.

2017. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Nem, tudom, derítsük már ki kérdező hogy én mi vagyok, Én liberális vagyok,d e a magyar nemzethez tartozom. Akkor?


És nem érzem magam nemzetellenesnek sem. Tévedek?

2017. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!