Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek mi bajuk van...

A fideszeseknek mi bajuk van Göncz Árpáddal?

Figyelt kérdés
Mandineren a kommentek között olvastam hogy sokan gyalázták, volt aki azt is le merte írni hogy "Göncz féreg Árpád".
2017. jan. 18. 12:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
A Fideszeseknek mindenki ellenség aki nem Fideszes. Pedig Göncz Árpádot többen tisztelik és becsülik mint mondjuk a plagizáló Schmitt Pált vagy a lokátor ellen harcoló nagy zöld Sólyom Lászlót akit mára meg már nem is érdekel a környezetvédelem.
2017. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem csak a fideszeseknek van vele baja.

Sokaknak, bárhova tartoznak pártszimpátiát tekintve. A Göncz Árpi bácsinak nagy felelőssége van abban hogy az első kormány alatt nem alakult ki független sajtó, és Antall József kétes megítélésében is nagy vaj van a fején.

2017. jan. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Donald J. Trump ***** válasza:
86%
Nem szeretik a Gyűrűk Urát.
2017. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Csak a fideszeseket minősíti, hogy egy - nem csak a politikában - köztiszteletnek örvendő irodalmárt, szakfordítót és írót ilyen szavakkal illetnek.


Ja, hogy nem fideszes volt...

2017. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
SZDSZ-es volt, ezért sok jobboldalinak negatív a véleménye, mdf-eseknek, fideszeseknek, jobbikosoknak. Olyan ez, mint például Schmitt, Áder megítélése a baloldali, liberális szavazótáborban.
2017. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

"SZDSZ-es volt, ezért sok jobboldalinak negatív a véleménye..."


Igen, az meg már senkit nem érdekel, hogy megvált párttagságától, amikor köztársasági elnökké választották.


Milyen érdekes, hogy az MDF és az SZDSZ közös jelöltje volt...akkor még tudott együtt dolgozni jobb- és baloldal...

2017. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

"Mandineren a kommentek között olvastam hogy sokan gyalázták,"


Nem is tudtam, hogy a halottgyalázás is keresztényi érték...

2017. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hannibalking válasza:
32%

Azért mert a III. Magyar Köztársaság eddigi legkorrektebb köztársasági elnöke volt és azokban az emberekben akikben még van gerinc meg ész az őt tartja egyelőre példaképnek és hozzá viszonyítja az eddigieket. Márpedig per pillanat ez az áder nevű gyökér a közelébe sem ér, a semmirekellő smittről már ne is beszéljünk. Mádl nagyon töketlen volt Sólyom cuki meg minden de rettentő tutyimutyi volt.

Sérti a narancs elvtársak meg a vakbuzgó hívők önérzetét hogy egy liberális eszméjű embert nagyobb tisztelettel öveznek mint bárkit a jelenlegi bagázsból.

2017. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

Fideszes vagyok és NINCS bajom Göncz Árpáddal.

De még komment huszárkodni se szoktam fórumokon pláne a feszültséget ilyen alacsony szinten levezetni...

Azért remélem tisztában vagytok vele hogy a csendes többség nem szájkaratéval fitogtatja hogy az ő állítása mekkora ász.

Nekem a legjobb barátnőm az ellenzékre szavaz.

Full gáz ha valaki ezen a szinten éli életét hogy egymást savazzák. Mindenkinek vannak egyéni érdekei és mindenki az élete során ért impulzusok alapján szimpatizál ezzel vagy azzal. Na de annyira butuskák ne legyünk már hogy emiatt utálni kezdünk mást, mert más....

2017. jan. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Csak a fideszeseket minősíti, hogy egy - nem csak a politikában - köztiszteletnek örvendő irodalmárt, szakfordítót és írót ilyen szavakkal illetnek.


Ja, hogy nem fideszes volt..."


egy emberrol a politikai velemenyemet politikai minkassaga es nem irodalmi karrierje alapjan alkottam


huha, libtardok ti aztan a toppon vagytok ma :DD

2017. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!