Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne, ha a Fidesz (esek)...

Mi lenne, ha a Fidesz (esek) visszaadnák a távolmaradással való bojkottálást, ha sikerül átvinni az olimpiáról való népszavazást?

Figyelt kérdés
Ha a kormányoldal szólítana fel távolmaradásra, és kijönne egy 47%-os részvétellel egy 98% nem az olimpiára, és érvénytelen lenne, tehát nem kötelezné a kormányt, és mégis megtartanák, akkor a nolimpiázók és a 444-esek ideggörcsben rángatóznának a földön.
2017. jan. 19. 00:50
1 2 3
 11/21 Molyember ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed, hogy én azért nem akarok olimpiát, mert azzal Orbánnak tennék rosszat, akkor kb. ott tartasz, mint a kérdező, aki csak azért akar, hogy néhány újság olvasótábora mérges legyen. Ne rakd ilyen alacsonyra a mércét.
2017. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Kötelező betelepítéses népszavazás után sem tanultad meg, hogy a sikertelen népszavazás is valójában siker a pártnak.
2017. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem összejön a népszavazás. Na és ha igen, de nem lesz meg a kellő szavazati részvétel, ámde azon belül döntően az olimpia ellen szavaznának, akkor A KORMÁNYUNK GYAKORLATA SZERINT elvileg mégis ügydöntő fontossággal kell bírnia a végeredménynek, hiszen nem szabad a szavazókat cserben hagyni és mégiscsak SIKERnek kell elkönyvelni a szavazást. Ahogy legutóbb is volt. Csak hogy maradjunk következetesek....


Nade.


Tekintve hogy amennyiben a kormánypártiak távolmaradnának, egyértelműen az olimpia ellen szavazók lennének többségben az érvényes szavazatok között (bármilyen részvétel mellett), ezért aztán a fideszesek pedig ott lesznek :) Akkor pedig könnyebben érvényes lesz a népszavazási részvétel. Akkor pedig még az is előfordulhat, hogy lesz itthon egy értelmes és hiteles népszavazás! Ez azért elég jól hangzik, nem? Szinte utopisztikus.

2017. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én xarok rá, hogy ki bojkottál és mit. Remélem, hogy a döntéshozók nem utálnak minket annyira, hogy nekünk adják a rendezést. Én imádom a sportokat, de tartok tőle, hogy óriási szívás lenne a vége.
2017. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
"Van egy vékony réteg, aki szívesen szivatná Orbánt." Nem olyan vékony az a réteg. Arról nem is beszélve, hogy Orbán egy egész országnyi vastagot szivat.
2017. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Közvélemény-kutatások alapján a lakosság 2/3-ada szeretne olimpiát. Kérdés, mi a helyzet Pesten?
2017. jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

45-55% között lehet mostanság ez Budapesten. kérdés, hogy addig hogyan fog alakulni...

A kormány elkezd majd mellette kampányolni a médiabirodalmával, meg rákölt majd megint vagy 20 milliárd közpénzt, aztán lehet ez változni fog...

2017. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Közvélemény-kutatások alapján a lakosság 2/3-ada szeretne olimpiát. Kérdés, mi a helyzet Pesten?"


Persze a betelepítési népszavazásnál is 70% részvételt mértek aztán 50% sem lett meg. Élő embert még nem láttam aki támogatná a magyar olimpiát.

2017. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Persze a betelepítési népszavazásnál is 70% részvételt mértek"


Én ilyesmire nem emlékszem, hanem valami olyasmire, hogy egy hajszálon fog múlni az "érvényesség". Ami be is jött

2017. jan. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az már csak az utolsó napokban volt. Akkor már azt is mondták, hogy Orbán lemond ha az igenek nyernek, csakhogy elmenjenek az emberek.
2017. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!