Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is politikát...

Szerintetek is politikát csinál a kormányfő a Veronai balesetből, ahogy egyes pletykák terjengenek, vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. jan. 22. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfigyeled minden nagy baleset és katasztrófa esetén adnak ki a vezetők ilyen nyilatkozatokat, bármely országról legyen szó. Sőt pl a cunami után a japán császár személyesen látogatta meg vmelyik túlélőt és elnézést kért h az ország nem volt eléggé felkészülve.
2017. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ebből egy betű nem utalt politikai haszonszerzésre.
2017. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#55%


Értem, akkor lényegébe nem kovácsol a kormány ebből politikát és a pletyka is hamis, hogy haszonszerzés lenne?

2017. jan. 22. 13:09
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan.
2017. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Akkor nincs több kérdésem és megkaptam a kérdésemre a válaszokat!

Mindenki kommentjét köszönöm! :)

2017. jan. 22. 14:16
 16/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is normalisak a reakciok, csak kicsit hippokratanak erzem a krokodilkonnyeket. Hisz mi van az Aleppoban halalukat lelo gyerekekkel, a menekules kozben eletuket vesztokkel, az itthon nyomorgokkal, ehezokkel? Ha ennyire fontos nekik a csalad es a gyerekek, akkor miert nem torodnek jobban veluk az ev tobbi napjan?
2017. jan. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

#16/16


Mondjuk ez is igaz.

2017. jan. 23. 16:29
 18/18 anonim ***** válasza:

Számomra nagyon szokatlan az, ahogy a sajtó kezelte a balesetet.


És ne értsetek félre, ez egy tragédia, amit nem vitatok, sok embernek okoz elviselhetetlen fájdalmat és veszteséget.


Azon gondolkoztam, hogy ha belföldön történt volna, akkor is így felkapják? Mert ugye akkor nem kell nemzetközi segítség, nem bonyolítja a dolgokat a nagy távolság, a hozzátartozók is könnyebben a helyszínre tudnak utazni, stb. De így, hogy külföldön volt, belekapcsolódott a külföldi média is, persze, hogy a miniszterelnöknek is az az érdeke, hogy a lehető legjobb képet kapja mindenki az országról, hogy ő ami gondoskodó apánk, mindenkinek azonnal segítenek, stb.


Ugyanakkor meg ezért van az ország, nem? Hogy ne tojjuk már le egymást, segítsünk a másiknak, és ha valakit ekkora veszteség ért, akkor ne elfojtsuk mélyen úgy, hogy meg sem említjük, hanem beszéljünk róla. És tény, hogy a mi országunk többnyire nem ad, hanem elvesz, és amikor ad, akkor olyan furcsa érzése van az embernek, hogy azt is csak azért csinálja, mert jól néz ki. Ami úgy egyébként undorító, de nyilván azoknak, akik a balesethez kötődnek, jó, és én örülök, hogy minden szükséges segítséget megkaptak. De nekem is van némi hiányérzetem.


Mert, ha a mi miniszterelnökünk tényleg úgy tekintene erre az országra, ahogy kéne, akkor azért sok jó dolgot lehetne itt csinálni, aminek szép nemzetközi híre menne, és még csak tragédia sem kell hozzá.

2017. jan. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!