Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is politikát...

Szerintetek is politikát csinál a kormányfő a Veronai balesetből, ahogy egyes pletykák terjengenek, vagy ez nem igaz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2017. jan. 22. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Egyáltalán nem így kell politikát csinálni egy tragédiából. Ezek normális reakciók.
2017. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. jan. 22. 11:26
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem Tarcali Emese csinál politikát és járatja le az ellenzéket igen túlzó kijelentésével a blogjában.
2017. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%
Ebből is látszik. Ezzel balesettel is próbálja kormány hasznot húzni még több szavazatuk legyen 2018-ban.
2017. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Csak reagált az eseményekre, mert ilyenkor elvárás, hogy a kormányfő is megszólaljon.
2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Találtam még egy forrást ezzel kapcsolatban!


[link]

2017. jan. 22. 11:39
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

#4: Magyarázd már el kérlek, hogy ettől miért fognak több szavazatot kapni 2018-ban.


Ha meg nem nyilatkozott volna semmit, akkor meg az lenne a baj, menne itt hogy "pszichopata orbán, semmi együttérzés nincs benne" meg hasonlók...


Kérdező, ebbe mi a politika? Vagy szerinted mit kellett volna mondania?

2017. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a tarka emesének meg inkább egy pszichiáterhez kéne ellátogatnia, nem pedig az internetre okádni az agymenéseit, mert komoly üldözési mániája van.
2017. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Donald J. Trump ***** válasza:
92%
Nem, egy vezető köztisztviselőnek (miniszterelnök/köztársasági elnök) egyszerűen kötelessége ilyenkor részvétét nyílvánítani, akár árvíz, iszapkatasztrófa, terrortámadás vagy más miatt vesztették életüket az emberek. A többi párt vezetői is ugyanúgy megtették, ebben semmi politikai kampány nincs.
2017. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi válaszotokat!

Mindenkinek ment a zöld kéz! :)

Továbbra is várom mindenki véleményét!


"Kérdező, ebbe mi a politika? Vagy szerinted mit kellett volna mondania?"


Én csak azt kérdeztem, hogy valóban politikai fogás lenne pletykák szerint, vagy sem...

Egy szóval nem állítottam, hogy az volna!

Külön kiemeltem, hogy "egyes pletykák szerint", vagyis azt írtam le, amit hallottam.

2017. jan. 22. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!