Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit gondoltok mikor lehet...

Ti mit gondoltok mikor lehet Magyarországnak női miniszterelnöke?

Figyelt kérdés

Fontosnak tartjátok hogy egyszer legyen?


Az elkövetkezendő 20 évben?


És ha igen milyennek szeretnétek hogy legyen? Kire hasonlítson? Politikailag nyílván. Milyen példákkal élnétek? Úgy a nagyvilágból. És külön magyarországról.

(pl:

Theresa May-Hoffmann Rózsa. Most csak demostráltam egy hülye példával amint azt a név is mutatja...;-) De ilyenre gondolok itt.)


Bónuszban:

-Szerintetek ilyen esetben fontos pl a külseje? s ha igen mit mondanátok erről?


Szabad a vásár. :-)



2017. jan. 25. 23:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20%
Kleopátra: Összefeküdt azzal aki épp szembe jött, mégis bukott, mint rottenbiller.
2017. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
51%
pen-dragon: Ceausescut meg lelőtték nejestül. De ha már ilyen messzire megyünk vissza az időben, az uralkodóknak (akik, ugyebár, igen ritka kivétellel mind férfiak voltak) lényegesen nagyobb esélyük volt rá, hogy erőszakos halált halnak, mint arra, hogy békés öregség után ágyban, párnák közt, természetes úton hagyják el a földi siralomvölgyet.:-) Ennek viszont semmi köze ahhoz, hogy ma mennyire lenne alkalmas egy nő arra, hogy miniszterelnök legyen.
2017. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
4%

"Ceausescut meg lelőtték nejestül."


Ja, 200 évesen. Ha én ennyi leszek, nem csak megengedem, hogy lelőjenek, de külön kérni fogom.


A nők, mint diplomaták, eleddig nem remekeltek, én legalábbis úgy látom. Egyéb területeken, sokszor önmaguk, sőt, magasan a férfiak felett teljesítenek.

2017. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
87%

"A nők, mint diplomaták, eleddig nem remekeltek, én legalábbis úgy látom."


Diplomaták, vagy politikusok?:-) Hozz már példákat, kérlek..

Azt a kijelentést, hogy "önmaguk, SŐT, sokszor a férfiak fölött" teljesíthetnek a nők, inkább nem is kommentálom.:D

2017. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehetne egy jó miniszterelnöke először az országnak?
2017. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
A femináci légió lepontoz itt minden korrekt választ úgy látom. Az egyetlen elfogadható itt a "minél előbb", meg a Magyarország-szidás, hogy itt a sok csúnya náczi sose engedné. Ha leírod, hogy ez nem szempont, köcsög hímsoviniszta vagy. Szánalmasak vagytok!
2017. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Diplomaták, vagy politikusok?"


Megsúgom, a kettő ugyanaz.


" Hozz már példákat, kérlek."


Már hoztam.

2017. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
45%

""Diplomaták, vagy politikusok?"


Megsúgom, a kettő ugyanaz. "


Tévedés.


" Hozz már példákat, kérlek."


Már hoztam."


Igen, Kleopátrát.:D Mindössze ennyire futja?

2017. jan. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
16%

Sok nőnek van jó szervezőképessége, illetve egy ennyire férfiközpontú szakmában ha már valaki nőként eljut egy ilyen pozícióig, az valószínűleg sok energiát fektetett a karrier-építésbe.

Ezen felül már inkább maga az ember és a mögötte álló tudás számít, nem a neme.

2017. jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés olyan mint a férfi vagy nő legyen a nőgyászod? Lehet hogy egy nő előtt szívesebben levetkőzik egy nő, pedig az hogy lényeg az hogy meggyógyítson.
2017. jan. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!