Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lett divat itthon olyan...

Hogy lett divat itthon olyan mértékben lopni nyíltan, amit ma a szemünk előtt csinálnak? Aki meg dolgozik kiszúrják a szemét 100-200e ft-al.

Figyelt kérdés
Ennyi erővel én is megtehetem akkor hogy csempészettel drogtermesztéssel foglalkozzak, nem? és akkor nem függök egy munkáltatótól sem.
2017. jan. 26. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
2/3 fiam, 2/3.
2017. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Azért,mert a konzervatívoknak mindent lehet,mert populisták.

Nem baj,hogy kilopják a szemedet is,de legalább megmentettek a nemlétező ellenségtől.(migráncsok).

2017. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
A fidesz és hívei.
2017. jan. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha ott lennél te is csinálnád.....

Nem ők az elsők, mások is ugyan így loptak, csaltak, hazudtak.

2017. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez kódolva van a magyarba. Úgy csinálunk, mintha ez mostani betegség lenne, pedig nem. Ez ment folyamatosan a magyar történelembe már a középkortól. Pusztán abba gondolj bele, hogy sok nemes nem küldött katonákat az oszmánok ellen, mert rájöttek, hogyha az elfoglalja az országot akkor az oszmánoknak kevesebbet kell fizetni, mint amennyit a királyi udvarnak kell. Szóval ez ilyen állandó folyamat a magyar történelemben, csak a szerepek másak.
2017. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Na megmondtam a tutit és le is pontoztak...

Nézzetek már körül, mindenki ezt csinálja. Gyárban dolgozol? Mindenki mindent visz ami mozdítható egy kis tisztítószer, munkavédelmi kesztyű, ha hozzáférsz akkor a szerszámok. Irodán dolgozol? Na ne mond nekem, hogy soha nem nyomtattál,lamináltál magadnak vagy a gyerekednek. Nem neteztél csak úgy öncélulag. Egészségügyben dolgozol? Akkor biztos nincs nálad otthon fertőtlenítő, injekciós tű? És még sorolhatnám. Ki tudja miről nem tudok/ tudunk. Az egész ország ugyan azt csinálja mint a politikusok. Mi is ugyan olyanok vagyunk mint ők.

Az egészségügy pocsék? Az oktatás pocsék? Jártatok már valamelyikben is? Találkoztatok már ott dolgozó emberekkel? Megbíznátok bennük? Ugyan olyan emberek mint mi ugyan azokkal a hibákkal, gyengeségekkel és ez nem túl biztató. Szanaszét lopják a kórházakat az ott dolgozók!!! Az iskolákban nem tanítanak a tanárok!!!

Voltatok már kórházban? Jól éreztétek magatokat? Meg voltatok elégedve a szolgáltatással, amiért amúgy minden hónapban fizettek? Amit egyébként teljesen jogosan fizettetnek, hisz a magyar ember nem foglalkozik az egészségével (csak amikor már késő), de minden segítséget elvár az orvosoktól, de azonnal.

Tudtok egy értelmes iskolát, amire azt lehet mondani, hogy tényleg iskola? Mi van az "iskolákban" évek óta? Nesze a könyv ezt a fejezetet tanuld meg. Elmagyarázzák a lényeget? Tényleg elégedetten tudsz kijönni az óráról? Pl: Elmondják, hogy mi az a monarchia, de hogy miért fontos azt már nem. Gyerekektől hogy lehet elvárni, hogy olyat értsenek meg, amihez nincs elég élettapasztalatuk?

Ilyen nemtörődöm emberek vannak mindenhol és könnyű a kormányt hibáztatni, könnyű tőlük várni mindent. Mindenki a fene nagy szabadságról beszél, de egyedül létezni már senki sem tud, senki sem mer. Mi magunk rohasztjuk belülről az országot mindenestül. Na most pontozzatok le. Aki ezt megteszi, annak az IGAZSÁG fáj.

2017. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez az 0 %, pont ezt vártam. Engem igazoltatok. Amilyen az adj isten, olyan a fogadj isten. Pont ilyen politikusokat érdemeltek, nem különbet.
2017. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod, fáj az igazsággal szembenézni.
2017. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hidd azt, hogy itt mindenki lepontozott téged. Én speciel egyből küldtem a zöld kezet, mert tényleg úgy van, ahogy írtad. A probléma az, vannak itt páran, akiknek van vagy 10 felhasználójuk, ha valamilyen válasz nem tetszik nekik, akkor mind a 10-el lepontoznak.
2017. jan. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!