Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki ártalmasabb? Orbán Magyaror...

Ki ártalmasabb? Orbán Magyarországra nézve, vagy Trump Amerikára?

Figyelt kérdés
2017. jan. 27. 23:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es, te teljesen félreértesz.

Mondok egy példát:

Ha azt írom le, hogy a kormány ezt és ezt jól csinálja, akkor csakis bértollnok lehetek, az ellenzéki újságírók szerint meg egy agymosott hülye. Ha az ellenzéktől látok valami konstruktív javaslatot, akkor meg más ellenzéki pártok mellett a kormányoldal szerint is hülye vagyok. Így világos, hogy mit értettem pártatlan sajtón? Mert jelenleg ez van: vagy szidod a kormányt vagy nem, köztes mód nincs. Jó reggelt kívánok...

2017. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

5# pen-dragon nevű felhasználó:

Nem Mexikora gondoltam. Ok nepesek ugyan, es gazdasagilag elegge szamitanak az amerikaiaknak, de nekik nincs atomfegyveruk. Ket olyan orszagrol beszelek, akik atomfegyverrel rendelkeznek :(

De nem fogom neked reszletezni, ha te tudod a Nagy Igazsagot. Csak nehogy az arcodra suljon a gombafelhoben a visszatartott rohogesed.

Trump mentalisan beteg, akit Putyin installalt az amerikaiak elere - nem az amerikaiak valasztottak meg ot.

2017. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 9-es válasszal teljes mértékben egyet tudok érteni.
2017. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Muráti Emőke ***** válasza:

"Mondok egy példát:

Ha azt írom le, hogy a kormány ezt és ezt jól csinálja, "


Csak egyet! Erre várunk 7 éve

2017. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!