Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan volt a kormánynak...

Honnan volt a kormánynak felesleges 20 milliárdja, hogy karácsonykor minden nyugdíjasnak adjon 10. 000. - Ft étkezési utalványt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem sajnálom tőlük, sőt! Én anno nem vettem volna el a 13. havi nyugdíjat, ahogy azt Feriék tették, viszont a Fidesz vissza sem állította. Kérdem én, honnan csoportosítottak át ennyi pénzt hirtelen? Megközelítőleg 2 millió nyugdíjas van ma Magyarországon x 10.000.- = 20 milliárd magyar forint. Ennyire dübörögne tényleg a mai magyar gazdaság? Esetleg ez már a 2018-as választások nyugdíjas szavazatainak megvásárlása?

2017. jan. 29. 18:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Felesleges..?
2017. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#7: Hát, igen, alálőttél. Az NS.hu szerint japánok, azon kínlódnak, hogy 20milliárd dollár alatt tudják tartani a 2020-as olimpia költségeit. De hol van még 2020?
2017. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az adódból, és az eus polgárok adójából. Igen, szavazatvásárlás. Nem egyértelmű?
2017. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Dudok Andrásné ***** válasza:
Én ugy gondolom nem kell megköszönnöm senkinek, mivel az élmult 47 év munkaviszonyom után bőven volt miből jótékonykodni a kormánynak!!Sőt azt a 900.ft nyugdijemelést sem kell megköszönnöm!!Nekem a ,szüleim, nagyszüleim is halálukig dolgoztak 80-90 éves korukig.van sok ember aki pedig csak a segélyre és a postásra vár,mert neki minden jár!!
2017. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon igazad van!

Igen, kedves korábbi válaszoló a felesleges szót használtam, jól látod. Igaz nem a szó szoros érelmében, bocs, ha nem rágok meg minden szót, mielőtt kiírom ide. Akkor most kifejteném engedelmeddel. Abban az értelemben írtam azt, hogy felesleges, hogy esetleg más, fontosabb dologra is elkölthették volna. Megkövezés irányomban 3,2,1 indul… Akkor folytatnám… Ha én nyugdíjas lennék, nem hogy nem örültem volna, de egyenesen megalázónak tulajdonítottam volna ezt az alamizsnát… Mert hogy ez az. Tipikusan olyan dolog ez, hogy na, dobjunk egy csontot ezeknek a szerencsétleneknek, lássák, hogy milyen jó vezetők is vagyunk mi, törődünk az idősebb generációval is, ráadásul kell majd a szavazatuk is... Akkor már inkább ne is adtak volna semmit…. Persze tudom, sokaknál ebből megvolt az ünnepi vacsora vagy odaadták ajándék gyanánt az unokáknak stb… De azért álljon már meg a menet!! Az emberek nem lehetnek ennyire buták, vagy mégis??? Ennyi elég már a boldogsághoz? Vagy a magyar embernek tényleg csak ez számít? Kenyér és cirkusz? 10.000.- Ft-os étkezési jegy és édes élet a tv-ben? Ennyiből áll az élet? A feltörekvő generáció meg majd megoldja?? A többi meg mindegy?? Mikor fogják már észre venni az emberek, hogy a mindenkori aktuális kormány már 27. éve szétlopja az országot?

2017. jan. 30. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!