Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha stadionokra százmilliárdok...

Ha stadionokra százmilliárdok vannak, akkor egy állami kórházban miért büdös halat kap az ember karácsonykor?

Figyelt kérdés

Kép is van erről: [link]


Fideszesek, ilyenkor nem szégyellitek magatokat?


2015. dec. 28. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Natyon szétyellem magamat elvtárs, beállok liberónak rögtön!
2015. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Mert a Miniszter Elnök Úr focizni szeret, nem pedig horgászni.
2015. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Többek közt ezért lettek a szememben hiteltelenek a baloldali pártok, az a gazdaságpolitikájuk tömören összefoglalva hogy "nem építünk stadiont, így lösz píz mindenre"

A linkről meg annyit mondanék, hogy a képen egy teljesen átlagos menza kaját látok, gondolom szegény csórit, aki a kórházban ragadt karácsonykor, meglátogatja a családja, és visznek neki valamit, ami enyhíti az amúgy is rossz érzést, hogy ott kell karácsonoyznia, akinek meg nincs szerető családja vagy rokonai, aki ezt megteszi érte, az meg amúgy sem gyertyafényes karácsonyi lakoma mellett ünnepli a karácsonyát..

Nem értem mire vártok, a másfél millió minimálbéres által befizetett 6000ft-s TB-ből várjátok el, hogy gyertyafény mellett halászlevet meg kaviárt szolgáljanak fel a betegeknek? Ha nem tűnt volna fel a kórháznak nem ez a feladata.. -.-

2015. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én örülök, hogy egyáltalán van magyar egészség ügy. Az a száz milliárd csak egy csepp lenne az egészségügy tengerébe, ha nem stadion lenne hanem egy napi jó étkezés mindenkinek. Egy nap egyenek rendeset a betegek vagy hosszabb távra hozz létre valamit. A stadion nem egy napra, egy évre szól.


Én nem szégyellem magamat, mert egy stadion felépítésével munkát teremtenek az építő iparban. A közeljövőben egy vb-t vagy egy olimpiát is eltudok képzelni, de az miért is jó nekünk? Több ezer külföldi, aki itt akarja elkölteni a pénzét... hmm hmm, nem kell az magyarországra, minden külföldi tartsa meg a pénzét.


Végül még két gondolat kedves kérdező, egy korházba rossz az étel, akkor az összes többibe is? Ha ennyire zavar, akkor te mit teszel az ellen hogy ne ilyen legyen? Másra szavazol... GRATULÁLOK!!!

2015. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki hatalmon van, soha nem szereti a betegeket, segítségre szorulókat, mert azok a vesztesek, és csak pénzbe kerülnek az országnak, leszívják az ellátó rendszert.
2015. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd ha a kórházi étkeztetés is Fideszes kezekben lesz, akkor lesz arra is lóvé.
2015. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha stadionokra százmilliárdok vannak, akkor a sas miért száll magasan, és a pásztor miért nem tehet róla?
2015. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%
Ha stadionokra százmilliárdok vannak, akkor a liftek miért függőlegesen járnak?
2015. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
#4:Annak én is örülök,hogy van még magyar egészségügy. Viszont azt érdekes felfogásnak tartom,hogy az a százmilliárd(bár van az több is),csak csepp a tengerben. Legfőképp azért,mert engem érdekel a foci,még ez a szar magyar is,ezért tudom,hogy ezek a stadionok hány nézőnek épülnek,újulnak fel.Nb1 teljes forduló 10-15000néző(6 meccs).A felcsúti,mezőkövesdi,szegedi,stb. stadionok kihasználtságáról inkább ne beszéljünk.És ha netán EB-t, pláne VB-t rendeznénk egyszer,akkor lehet kezdeni előlről az egészet,mert ezeknek a stadionoknak a nagy része különösen VB esetén,minimum újabb felújításra,bővítésre szorul.Egyébként Brazíliában(ahol a futball szinte vallás),tüntettek a rendezés ellen.Sokan gondolták úgy még náluk is,hogy jobb helye is lenne a pénznek. Az olimpiákkal sem jobb a helyzet:nyereséges,vagy akár nullszaldós olimpia,ritka,mint a fehér holló. Turisták,meg látogatók ide,vagy oda.Erről a görögök is tudnának mesélni,de szegény,csóró hamburgiak sem véletlenül szavaztak ellene.Pedig valószínűleg közel sem kellene annyit költeniük létesítményekre,fejlesztésekre, mint nekünk.Szóval,én ezek tükrében tartom ablakon kidobott pénznek azt a száz,illetve párszáz milliárdot.
2015. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rühes fidesz. Verjem orbán szájába.
2015. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!