Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye a 2024-es...

Sulek Péter kérdése:

Kinek mi a véleménye a 2024-es Olimpiáról?

Figyelt kérdés

Érdemes megszervezni vagy nem lenne jó az országnak ?

Még arra kíváncsi lennék a válaszolók bal vagy jobb oldaliak :)


2017. jan. 29. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs se normális oktatás, se egészségügy. Szóval szerintem felesleges és pénzkidobás. (Viszont O.V. sógora jól járna vele).


Bal

2017. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes megszervezni persze. Kár lenne kihagyni, hiszen minden alkalommal milliók követik a versenyeket, és együtt örülnek a sportolók sikereinek. Jár majd gazdasági áldozatokkal, de Franciaország nem fog belerokkanni, Párizs kitűnő helyszíne lesz az olimpiának ;D


Troll, bal

2017. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És te azt képzeled, hogy a válasz attól függ, ki milyen oldalinak képzeli magát? Óriási tévedés. A válasz attól függ, hogy képes-e gondolkodni. Mert ugye vagy hiszünk valakinek bemondásra (jó az olimpia/nem jó az olimpia), hiszen nem vagyunk képesek megítélni. Vagy nem hiszünk senkinek, hanem nekiállunk számolni. Nem kell olyan pontosan, pár milliárd nem oszt, nem szoroz, hiszen több ezer milliárdól van szó. Megnézzük mi van most, mi kéne, hogy legyen, mire vagyunk képesek, milyen módon szoktak menni a nagy beruházások megvalósításai, ezek mind ismert dolgok. Lehet belőlük számolni. Meg azt is meg lehet gondolni (aki akarja és képes rá), hogy mi kell kifejezetten az olimpiának, és mi hasznosítható, mert amúgy is kell.

Némi koncentrálással fél nap. Aki megrögzött pontosságmániás, annak egy nap. És tudja a választ. Nem kérdez, nem hagyatkozik eldönthetetlen igenekre és nemekre.


Szerintem a legfőbb probléma, hogy ezt rendkívül kevesen gondolják meg. A többi csak hagyatkozik valaki véleményére. Miközben fogalma sincs, az jó-e,vagy sem.

2017. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Én jobboldali vagyok és teljes mellszélességgel kiállok az olimpia ellen.
2017. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sportrajongóként örülnék neki, legalábbis, ha nem gondolok bele, hogy mivel járhatna a rendezés. Így viszont, inkább azt mondanám, hogy jobb lenne nem megnyerni a rendezést.
2017. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobboldali vagyok, és ellenzem az olimpiát. Még az aranyérmekért járó 35 milliót is sokallom. Felére csökkenti azt is.
2017. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!