Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jó ötletnek tartjátok a...

Jó ötletnek tartjátok a 2022-es budapesti olimpiát?

Figyelt kérdés
Én büszke lennék ha lenne itthon olimpia.

2017. jan. 29. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 2022-es olimpiát semmiképpen. És a 2024-est sem.
2017. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Előbbre hozták? Vagy most már két évente lesz kérdezö?
2017. jan. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Én szeretem a hazámat. Nem vagyok nagyon kormánypárti. A baloldalt rühellem, de a Jobbikkal sem szimpatizálok nagyon. Az Olimpiát, mint ötletet jónak tartom, de félő, hogy többet visz mint,hoz. Biztos van benne pénz, de előtte jó néhány dolgot meg kellene csinállni. Pl normális kátyú mentes utak, jobb tömegközlekedés stb... Most mondhatnánk, hogy az egészségügyre kellene a pénz, mivel igen rohadtúl kellene, de valameiylen szinten ebböl is lesz bevétel hazánknak. Szóval kétes érzéseim vannak ezzel kapcsoaltban. Nagyon sok mindent meg kell és meg is lehet itt tenni, csak közös erővel tenni kell a célért!
2017. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Az olimpia csődbe vitte görögországot, és mindenhol nagy anyagi bukta lett. Itt is az lenne nagyon durván, hiszen a tervezett ár minimum kétszteresébe fog kerülne, de az csak a minimum. Akár négyszeres is lehet attól függően hogy mennyit akarnak lopni a putyin narancsos elvtársai.
2017. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze,hagy legyen szegény Görögországnak is valaki,akire hivatkozhat,hogy szarabbul áll.
2017. jan. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy valódi gazdasági öngyilkosság lenne az ország számára. Mai napig kitudok akadni embereken, akik érzelmi alapon támogatnak különböző gazdasági és politikai döntéseket. Ennyire nincs józan ész az emberekben?
2017. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megválaszthatnának már egy olyan minisztert, aki valahonnan a szociális szférából jött.

De elég csak egy olyan is, aki az olyan középületek, intézmények felújításából szedi meg magát, mint kórház, iskolák, színházak, stb.

2017. jan. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6%
Régebben elleneztem a budapesti olimpiát, de a libsik annyira fröcsögnek ellene, hogy elgondolkoztam, talán mégis jól járna vele az ország.
2017. jan. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 lujzika001 válasza:
100%
Nagyon, nagyon rossz ötletnek. Hetetente kigyúlad a Metro, még azt sem képesek rendbe tenni ! Akkor mégis mit akarnak? Lopni, lopni......
2017. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces hogy a legtöbben úgyis TV-n néznék az Olimpiát, mivel a jegyeket valószínűleg a pénzesebb turisták tudnák csak megvenni, különösen a döntőkre. Egy nagyon szűk, kormányközeli réteg hüléyre keresné magát a közpénzeken. Eközben el nem tudom képzelni hogy miképpen lehetne Budapestet felkészíteni infrastrukturálisan az eseményre. Szerintem mielőtt a fővárosban nekilátnának mindenféle agyaggalamb-lövő pályákat meg egyéb használhatatlan létesítményeket felhúzni, jó lenne ha mondjuk a kátyúkat megcsinálnák az utakon, vagy mondjuk kialakítanának egy használható tömegközlekedést ahol nem füstöl el egy szerelvény hetente. Után én leszek a legboldogabb ha rendezünk olimpiát.
2017. jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!