Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2017. január 1-jén átalakult...

2017. január 1-jén átalakult intézményi rendszerben a fogyasztóvédelem közelebb kerül az emberekhez, mivel a lakóhelyhez legközelebbi járási hivatalhoz fordulhatnak. De lesz ott ugyanolyan szakember minden járásban, mint régen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos rég nem a szakértelem számít.

Korábban volt rá példa, hogy a CBA-t felnyomtam, mert megérdemelte. Igaz, hogy nagy macera volt utánajárni az illetékesnek, rengeteg telefonomba került, de sikerült. Visszajelzést is kaptam, hogy kivizsgálták az ügyet, és valóban nem tudták igazolni a saláta húsösszetevőjének eredetét vagy mijét (magyarán hiányzik egy papír - még jó hogy: romlott húsból készítették helyben a salátát, nyilván nem őrizgetik, és adják oda a bizonyítékot!) Talán egy kis büntit is kellett fizetniük, de nem mondhatták meg, hogy mennyit, csak azt, hogy eltiltották egy időre őket a helyi salátakészítéstől, csak előre csomagoltat árulhattak.

Később már csak egy helyre kellett telefonálni, ha gond volt.

Most már feltételezem a hárombetűshöz ki se mennének, vagy előre figyelmeztetnék őket.

2017. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* Mert úgy tudom, hogy a NÉBIH (az említett egy telefonszámost) is beépítették.
2017. febr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

bocs, de nem értem teljesen, kicsit virágnyelven beszéltek, muszály így?

van most olyan telefonszám, amit ajánlanátok, hoyg ne kelljen egy csomó időt a megfelelő ösvény megtalálásával töltenem, és zenéket hallgatom telefonon, amíg az egyik ügyintéző kapcsolja a mésikat?

2017. febr. 2. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
mindkettőt én írtam. A NÉBIH-es számot még sose hívtam, nincs azzal tapasztalatom. Amikor orosz hússalátát vettem, amiben romlott hús volt, akkor mindennek külön hivatalhoz, vagy mihez kellett mennem (hús? előre csomagolt? hol volt ez helyileg? bla-bla. Ha tíz számot nem hívtam fel, egyet se.
2017. febr. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!