Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a legokosabb ember a...

Szimeon kérdése:

Ki a legokosabb ember a magyar baloldalon?

Figyelt kérdés
Azaz, ki az, akire szellemi vezetőként tekinthetnek a demokratikus ellenzék csecsbimbóin csüngő tömegek?

2017. jan. 31. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Tömegek? :D
2017. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Csecsbimbó lenne bőven, de mind ki van apadva. Talán nem is csecsbimbók azok.
2017. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Gyurcsány Ferenc. Az az ember, aki ilyen tettek után nincs börtönben, sőt még mindig a politika élvonalában van, nagyon okos lehet. Egy igazi túlélő.
2017. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a mai baloldalról a Brian élete jut eszembe, amikor a Júdea Népe Front, a Júdeai Népfront és a Júdeai Nemzeti Front egymást jobban gyűlölte, mint a rómaiakat. :D


https://www.youtube.com/watch?v=xLviAYXLOUA

2017. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Okos ember a magyar baloldalon??? Tömegek???

Csecsbimbóról még esetleg Kunhalmi Ágika eszembe jut, de talán ennyi... :-)

2017. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok értelmiségi van Heller Ágnestől kezdve, tényleg rengeteg. Van állítólag egy értelmiségi kör, aki dönteni szokott valamelyikük lakásán, legalábbis van beleszólása a dolgokba. A politikusok közül Gyurcsány a legtehetségesebb (és szerintem a legrosszabb).
2017. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Karácsony Gergely, Szabó Tímea, Széll Bernadett, Hadházy Ákos, Szigetvári Viktor, Botka László, Bodnár Zoltán, Gyurcsány Ferenc, Szelényi Zsuzsa, Vágó István, Kovács László, bár gőzöm nincs hogy párttag e még.



Arról írtam kiket tartok a legokosabbnak, ne szimpatikusabbnak.

Azt hogy kire nézhetnek a baloodaliak vezetőként akitől remélik hogy be húzza őket az élvonalba, az mindekinek más. Szerintem ezt úgy kéne mindenkinek eldönteni hogy kivel ért egyet és kinek van víziója.


A többiekről nem azért nem írtam mert nem tartom okosnak őket hanem mert nem tudom hogy azok-e. Mert kevésszer hallottam őket , nem elég jelentősek.

2017. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Ha így mennek tovább a dolgok, akkor a helyes válasz Vona Gábor lesz!! :D


Egyébként nehéz kérdés, nincs kimondottan okos, karizmatikus emberük. Ez az egyik legnagyobb oka, hogy le vannak maradva. Lehet mondani Karácsony Gergőt, meg Hadházy-t, Juhászt, de egyiknek se igazán meggyőző a fellépése. Esetleg majd Botka?


Civil értelmiségiekből kellene feltölteni a pártjaikat. Úgy, ahogy behúzták Majtényit köztársasági elnök jelöltnek. Másik példa: tegnap láttam az ATV-n beszélni egy srácot a szegények helyzetéről (Misetics Bálint) ezerszer értelmesebb volt mint mint bármelyik másik vendég a műsorban. De látok lehetőséget a Momentum mozgalmat szervezőkben is.

2017. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogós, ravasz kérdés. Nem is tudom a választ.
2017. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!