Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hamarosan újjáalakuló Echo...

A hamarosan újjáalakuló Echo tv lesz a jobboldali Nap Tv?

Figyelt kérdés

Az Echo TV eddig is konzervatív volt, tudpom (2005-2010 között Fidesz és Jobbik közötti),de utána egyértelműen Fideszes, most kizárólag fideszes szellemiségű.


[link]


Eléggé sokat mond, hogy a Nap Tv volt székháza lesz a csatorna új központja, azontúl, hogy a 14. kerületben volt eddig is az Echo tv, de azért ez szimbolikus. Már most látni, hogy az egykori Hír tv és a 2015-ben alakult köztévés hírcsatorna legvéresszájúbb fideszes propagandistáit (pl.:Földi-Kovács Andrea vagy Szabó Anett, nyílván itt az is játszik, hogy az Echo tv mostani hírigazgatója Hír tv-s volt hosszú ideig) már átvette, de a Hír tv Reggeli Járatának műsorvezetője és az ATV Híradójának egyik műsorvezetője is átmegy.

[link]


Nekem ebből az is látszik, hogy az M1 hírcsatornánál visszavesznek a nagyon kemény kormánypropagandából, ha ilyen arcok elmennek a csatornától, ami jó lenne, főleg, ha az én pénzemből is működnek, de sajnos nem látok esélyt hogy ez változna.


[link]


Íme egy másik cikk arról, hogy az M1, TV2 nem váltotta be a "reményeket" így az Echo tvtől várnak "csodát".


2017. febr. 3. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Furcsa mivel egyik jobbos vagy inkább fideszes tv bukik el a másik után, a nézettségük esik és esik. Miért csinálják rejtély. De az echo fideszes lett, tegnap is akkorát égett a Juhász féle demonstráción a riporterük.
2017. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 ez a nagy elbukás mégis miben nyilvánul meg?

Tv2 napi közönségrátája 0,6%-al rosszabb mint az RTL klub-é, miközben egy éve még 1% volt a különbség.

Az m1 egy éve 2,9%-os átlagos közönségaránnyal ment most 4%-on vannak.


Gondolom bizonyos dolgokhoz nem volt képük az m1-en így azt megpróbálják középre pozicionálni közben meg egy Echo tv-vel kiszolgálják azokat is akik hithű Fideszesek.

(a Tv2 meg attól, hogy Vajna bácsi kezében van még nem lesz hírtévé ahogy az RTL se az csak kiszolgál bizonyos igényeket a Híradójával.)

2017. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MolotovPunk ***** válasza:

Kedves kérdező az Echo Tv-t k_rva kevesen nézik.Annyira kevesen,hogy HírTV,ATV,sőt RTL és TV2 is lazán beelőzi őket.

Egyébként ne reménykedj abban,hogy a közmédia mostantól nem lesz propaganda jobber Tv.

2017. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es és 2-es: Talán rosszul fogalmaztan a TV2-nek nem elsődleges a hírszolgáltatás a feladata, de ha ebből közelítjük meg, akkor nem hozta az elvárt nézettséget, az RTL Híradóját mindig többen nézik.

[link]


3-as: Nem reménykedem, mivel tudom, hogy a közmédia állami pénzből működik, de az tény, hogy ott bizonyos dolgok már vállalhatatlanok lennének. az Echo tv mint propaganda adó alkalmas lenne a célra. A nézettség őket nem érdekli, a lényeg nekik, hogy ők uralják a médiát. Én Echo tv-t eddig sem és ezután sem fogok nézni, mert nézhetetlen számomra.

2017. febr. 3. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem az Echo tv-vel, egyszerűen csak az "ellenséggé" vált Hír tv-t próbálják pótolni.
2017. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tv2 esetében mi az elvárt nézettség? Mert ha mondjuk a második legnézettebb műsorukat nézzük(50 miliós játszma) akkor ott az RTL klubtól(Barátok közt) még nagyobb a lemaradás. Szóval akár úgy is értelmezheted, hogy a híradójuk túlteljesít.
2017. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolotovPunk ***** válasza:
Én nagyjából 2010 óta nem nézek Echo Tv-t...
2017. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!