Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért szitkozódnak,...

Sokan miért szitkozódnak, amikor arról van szó, hogy a magyar munkaerő egyre öntudatosabb?

Figyelt kérdés

Itt van ez a cikk is:

[link]


Az Index szerkesztője, mintha egyet is értene ezzel.


De, jobboldali meg ballib emberektől is hallottam már az olyat, hogy "minek sztrájkol,tüntet, majd kivonul a multi aztán nem lesz munkahelye, örüljön, hogy dolgozhat valahol".Tehát,ez a hozzáállás nem is politikai jelentőségű.Viszont, meglehetősen rossz.


A magyarok gondolkodása elkezdett pozitív irányba menni.Nagyobb az öntudatuk, hogy egyre kevesebben akarnak balkáni szintű bérekért dolgozni,rossz munkakörülmények között.

Egyre inkább megvetik a rabszolgamunkát.Vagy, mi másért van hiány összeszerelőből,árufeltöltőből?

Azért, mert senki nem akar ilyen helyen dolgozni.



Én megmondom őszintén örülök, hogy ébredezik a lakosság, igaz csigalassúsággal, de ébred.

Közelebb kerül a nyugat-európai szemlélethez.



2017. febr. 5. 12:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Meg azt se tudja megmondani egyikőtök se ha a gyárakban dolgozó népek mind diplomások lennének hol a búbánatban dolgoznának hisz a mostaniaknak se jut mindnek jó állás."


Hát azért, most mondták be, hogy csak informatikusból van 20 ezer hiányzó.

Én nem lebecsülni akarom őket, csak vegyük már figyelembe azt a tényt, hogy BMW-nél vagy Applenél nem azt fizeted meg, amibe került a nyersanyag és az elkészítése.

2017. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!