Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali szavazòk: HA A...

Baloldali szavazòk: HA A baloldal külön indul 2018ban kire szavazatok? MSZP? DK? Együtt? PM? Netan a Bokros Lajos féle mozgalom

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Akkor a Jobbikra szavazok.
2017. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

DK!!!

Le lehet 0-zni!

Üdv!


Egy "sorosbérenc migránspátyolgató" :"D

2017. febr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
MSZP már egyszer megbukott, rájuk max akkor szavaznék, ha valami csoda folytán kormányváltás közelébe kerülnének, kisebbik rossz alapon. Gyurcsány végképp leszerepelt nálam, rá se szavaznék semmiképp. A 3 kispárt már szimpatikusabb, valószínűleg közülük fogja megkapni valaki a voksom, jó eséllyel Juhász Péter, mert ő a legszimpatikusabb ellenzéki politikus jelenleg.
2017. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem országos közös lista nem lesz, a lényeg az lenne, hogy egymás ellen egyéniben ne induljon egyik balos párt sem.

Én most azt mondanám, hogy MSZP, de csak azért mert elvesztettem a hitem az LMP-ben, nem nem lehet más a politika, ha változást akarsz, kénytelen vagy valamelyik nagyöreg pártra szavazni.

2017. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, csak dobják már ki Gyurcsányt a francba. Egyből felugrana a baloldal népszerűsége.
2017. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Szimeon ***** válasza:
15%
Bokrosra. Ő egy igazi baloldali gondolkodó.
2017. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsányra vagy Orbánra fog az egész rokonság szavazni. Attól függ, hogy kit utálnak jobban Magyarországon. Ez a revans az állandó lerománozásért.
2017. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha Botka Lászlót jelölik akkor az MSZP-re. Ha Karácsony Gergelyt jelölik akkor Párbeszédre. Ha Széll Bernadettet jelölik akkor LMP-re. Az Együttre mindegy kit jelölne, lehet rá szavaznék. DK-ra is szavaznék, de ahhoz sokat kell letennie az asztalra.


és ami mindnél fontos, arra aki ezek közül azzal párosul hogy újbaloldali politikát vesz fel.

2017. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha Botka lesz a jelölt akkor MSZP. Ha mégsem akkor senkire.
2017. febr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Én nem megyek el szavazni
2017. febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!