Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan szidjátok a Fideszt....

Sokan szidjátok a Fideszt. Akkor kit akartok helyette? Megbukott a jelenlegi politikai elit Fidesztöl az Mszp-is Jobbiktol a Dk-ig.

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 13:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
9-es, a Fidesznek semmi köze a magyarsághoz, ezek régen libsibbek voltak az SZDSZ-nél...
2017. febr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeroseimet korbekérdezve arra az eredményre jutottam, hogy Magyarországon politikai kudarc van. Kevesen vannak olyanok, akik tényleg egy pártra akarnak szavazni, sokan az éppen aktuális kormány ellen szavaznak, vagy nem szavaznak. Ide egy teljesen új párt kellene
2017. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért bukott meg a DK, amikor még nem is kormányzott az a párt? :D
2017. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Dk-t Gyurcsány vezeti ö volt már elnök. Bukott elnök
2017. febr. 6. 17:16
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"Bukott elnök"


Igen? :D

És miért?

Mert kimondta az igazságot, hogy minden politikus, még ő is hazudott?

Őszinteség szerinted nagy bűn? :D

Hogy Orbánocskád a nap 24 órájában a képedbe hazudik és mindig fényezi önmagát, az cseppet sem gyanús? :D

Hogy mindenért a baloldal a hibás, csak a "nemzethy keresztyén polgári" Fidesz a "legtökéletesebb"? :D

És te azt gondolod, hogy a 4-es metró botrányhoz semmi köze a Fidesznek???

2017. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%
Semmit nem akarunk helyette anarciát
2017. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
21%

12-es "Ide egy teljesen új párt kellene"

Ott van a Jobbik, már vagy 8 éve, szinte teljesen tiszta, nagyságrendekkel hazafiasabb, mint a többi. Érthetetlen, miért nem szavaztak rá eddig is többen, mikor a többi párt rosszabbnál rosszabb.

2017. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok már megint a stadionokkal, olimpiával, meg hasonlókkal jönni, de muszáj. Mondjuk úgy, én beérném egy olyan párttal, amelynél mások a prioritások, nem ilyesmik a legfontosabbak. És persze az is jó lenne, ha kevesebbet és kevésbé pofátlanul nyúlna le.
2017. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Muráti Emőke ***** válasza:
100%

"Attól, hogy nincs helyette más, a Fidesz még nem lesz jobb. "


Ezt kéne mondjuk körberakni az országban szép tengerkék plakátokon, meg óriás kivetítőkön.

Lehet hogy 2 hét múlvára elérne az agyukig akiket érint... (tudom persze örök optimista vagyok).

2017. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Muráti Emőke ***** válasza:

"Dk-t Gyurcsány vezeti ö volt már elnök. Bukott elnök"


Kár hogy 7 éve nem így gondolkoztak az emberek.

Orbán abba hülyült bele hogy vesztett 15 éve nem tűnt föl?

2017. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!