Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti összejönnétek egy ex/jelenlegi elit kommandóssal?

Figyelt kérdés
Katonai, de akár rendőrire is lehet gondolni.
2016. dec. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezen múlik. Ettől nem lesz senki se több, se kevesebb.
2016. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha tetszünk egymásnak külsőleg/belsőleg,akkor igen,ez semmiben nem befolyásolna. 21/L
2016. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Hogy lehet neked ilyen munkád, ha ennyi eszed van? Egy kommandósnak nem kell használnia az agyát?

Te is nagyon jól tudod, hogy nem ezen múlik!

2016. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
#3-as, nem mondta, hogy ő katona :D Lehet, hogy csak érdekli őt a dolog. Ettől függetlenül tényleg hülye kérdés. :D
2016. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a szimpátia kölcsönös , miért ne?
2016. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


a válaszomban hol írtam katonát?


ezt írtam: "Egy kommandósnak"


a kérdésben ez szerepel: " ex/jelenlegi elit kommandóssal"


nem tudom, hogy miért kell belekötni, miközben csak kimásoltam a dolgokat, olvasni megtanítsalak?

2016. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg mondom őszintén én egyáltalán nem jönnék össze vele. Szerintem aki önként beáll katonának, netán frontra is megy vagy embert is öl az egy nagyon ostoba ember.

Biztosan nem gondolkodott még el azon ,hogy a háború is csak egy üzlet egy pár embernek és milliók szenvedését okozza őt meg egy ostoba ürüggyel a részesévé lehet tenni. Mert ugye mindkét fél a "békéért harcol" hát persze :) Ez az elit kommandós meg mit takar? TEK? Katonával elvi okok miatt semmiképp. No meg ha szeretném biztos nagyon jót tenne ha gyufásdobozban küldenék haza ami maradt belőle.

A rendőr más tészta, bár velük sincsenek olyan jó tapasztalataim de nincs kizárva :D

2016. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

bizonyított tény hogy a nők buknak az egyenruhára,eleve egy rendőrnek van hatalma,egója,nyilván befog jönni egy nőnek,

szal itt megint kamuznak

2016. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem kizáró ok. Ha nagyon szar beosztásban dolgozik vagy külföldre kell mennie, akkor meggondolandó.
2016. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egyenruha szexi. <3 :D

Nem tartom magam felszínesnek, de bizonyára vonzana a különleges szakma.

Viszont tartós kapcsolatban valószínűleg hamar feladnám - nem bírom a távkapcsolatot, és kiborulnék attól, hogy sosincs otthon.

Apám "csak" rendőr volt, de így se volt soha igazán a család része...

2016. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!