Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma láttam Fideszes- Köszönöm...

Ma láttam Fideszes- Köszönöm Magyarország! -plakátot. -a mi adóforintunkból? Vagy ha nem, nemesebb célokra fordíthatták volna ezt a pénzt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:

mi van?:

"Ma láttam Fideszes- Köszönöm Magyarország! -plakátot. -a mi adóforintunkból?"

Hát, én nem tudhatom, hogy láttel e ma ilyen plakátot :)

2010. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

adóforint :D

Naés ha láttál ilyet? Más megköszönte hogy megszavazták?

2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A pártok támogatása valóban adóforintokból van. És ők ebből fizették a plakátokat. Mert úgy érzik köszönettel tartoznak. Ők így látták jónak. Te meg tegnap cukorkát ettél...
2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Fontos megköszönni hogy a sok barom hatalomra juttatta őket.
2010. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk lessz-e ebből köszönet.
2010. máj. 7. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen, hogy a Fidesz-ellenesek mibe nem kötnek bele, mióta vége van a választásoknak...


Igazad van, kérdező, gondolom, te sem szoktál pl. Anyák napjára virágot venni az anyukádnak, hiszen felesleges pénzkidobás az is (hiszen úgymond "értelmetlen" dolog köszöngetni bárkinek bármit pláne pénzért!)! (A te felfogásod szerint...)


Tudom, sokkal jobb volt addig, míg a kis adóforintjaidat szép sunyiban elsikkasztották buta köszönő-plakátok helyett, mert azt legalább nem láttad, így nem is fájt!


Esküszöm, nem értem az ilyen embereket, mint te! Mindenben csak a rosszat látod. Mocskosul nehéz életed lehet így...

2010. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyira tudom irigyelni az ilyen emberek problémáit... Bár csak Én küzdenék ehhez hasonló gondokkal...
2010. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A jobbik is kiplakátozta magát az EP választásoknál, hogy köszönjük magyarország. ennyi. :) Amúgy én nem láttam ilyen Fideszes plakátot.
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én egy "Köszönjük Zugló" plakátot láttam, kb A5 méretű volt. Valószinűleg hat etióp antilop hal éhen miatta.
2010. máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem alap dolog, hogy a győztes párt megköszöni a szavazóknak a bizalmat. Ez ugyan olyan, mint amikor te megköszönöd a karácsonyi ajándékokat. Az MSZP is megköszönte 4 éve.
2010. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!