Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érdekes, hogy a sokak...

Nem érdekes, hogy a sokak által istenített imre kertész,1951-től '53-ig a kohó-és gépipari minisztérium sajtóosztályán dolgozott magasabb beosztásban? Űgy tűnik rákosi elvtárssal ő is elment a pozíciójából.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"ekkorra pozíciót tölthetett be"


Mégis mekkorát? Egy kis gépipari minisztérium sajtófőnöke, húúúú egy író irt pár cikket pár gépről iszonyat.:(

2010. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem érdekes, hogy a sokak által istenített imre kertész,1951-től '53-ig a kohó-és gépipari minisztérium sajtóosztályán dolgozott magasabb beosztásban?"


Nem túl érdekes, hogy egy író egy sajtóosztályon dolgozik. Ha esetleg a kohó- és gépiparban dolgozott volna mint esztergályos vagy martinász, az meglepőbb lenne.


"Űgy tűnik rákosi elvtárssal ő is elment a pozíciójából."


Sőt. Kovács József villanyszerelő 1953 június 5-én ment nyugdíjba!!! Egyértelmű az összefüggés Rákosi bukásával.

2010. máj. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 BlackSword ***** válasza:
30%

Tényleg nem meglepő, hogy egy író a sajtóosztályon dolgozik... Ez a Nobel díj pedig olyan, mint a szépségkirálynő választás... Nem mindig a legszebb győz, mert mást is néznek... pl az adott ország helyzetét... azadott személy helyzetét...

Az hogy ki tehetséges pedig nem olyan könnyű eldönteni... Még nem is az olvasottság a mérce... Egy csomo olyan könyvet olvasnak az emberek, amiket tehetségtelen kóklerek írnak, mégis vezetik az eladási listákat... A siker a tehetség és a népszerűség még csak ritkán van köszönőviszonyban... Bár szerencsére néha van eg-két értékes irodalom, amely még most is le tudja nyomni az eladási listákon a szemetet...

2010. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nos olvastam a sorstalanságot(meg még pár "visszaemlékezést" és azt gondoltam,hogy hát igen,Szabó Magdának is van kicsit gyengébb könyve(igaz nem ennyire)

Aztán elolvastam a felszámolást és azt kell mondanom,hogy ennél szärabbat még nem olvastam.(pedig a szovjet íróknak aztán vannak "remekeik")

Teljesen nyilvánvaló,hogyha imrénk nem az lenne aki,akkor mára még egy helyi lapba sem publikálhatna.

2010. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!