Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért retteg a kormányoldal...

Miért retteg a kormányoldal ennyire a Simicskától?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 17:11
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a rettegés szerinted?
2017. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Nem csinál semmit ellenük.
2017. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha Simicska egyszer kitálal, akkor lesz ne mulass. Kezdetek óta ott van, mindent tud.
2017. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Erre egy régi kabaréjelenet a legjobb válasz: "Ha én egyszer kinyitom a számat!" Szóval, Simicska tudhat ezt-azt és ha nagyon sarokba szorítanák, esetleg ki is tálalna.
2017. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orbán egy G, de Simicska se különb. Csak a pénz miatt veszett össze Orbánnal, mintha nem harácsolt volna össze eleget, ill. nem kapott volna még továbbra is.

Ahogy írták, Simicska tudhat ezt-azt, más kérdés, hogy ha hiteles is az infó, a személyét addigra Orbán és a sajtós kutyái le tudják járatni.


Orbán szerintem sokkal inkább Putyinttól tart. Ő is tudja zsarolni ezzel-azzal (pl. ha ügynök volt, akkor arról tuti, hogy van hiteles infója, és ezzel végleg kicsinálja). Persze minek rángatni annak a kutyának a pórázát, amelyik tenyérből is eszik (megvesztegetés)


[vélemény]

2017. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!