Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra kéne szavaznom...

Melyik pártra kéne szavaznom az alábbi gondolkodásmóddal?

Figyelt kérdés

Nyilván a politika többrétűbb ennél mint sem hogy alig pár témában való állásfoglalás után el lehessen helyezni az embert, de talán ezeket mindenki ismeri.


Migránsok nem kellenek, csak amit mi kiválogatunk képzett embereket közülük azok jöhetnek, a többiek nem. És ezt sem Magyarországon tesszük.


Melegházasság legyen, ha férfi férfival vagy nő nővel akar házasodni tehessék meg. Gyereket is fogadhassanak örökbe, meleg lenni nem tanulható dolog, ez egy adottság, valaki az valaki nem. Ha heteró párnál van gyerek az sem szabatolja hogy egészséges környezetben nő fel a gyerek.


Adórendszer maradjon egykulcsos, az elv ne az legyen hogy ha a szegénynek szar akkor legyen kicsit szarabb a gazdagnak is. Nem. Legyen annyi a minimálbér amiből egy albérletet fizetve és jóllakva és heti 1x szórakozni menve is megélhet 1 db ember. Ennyi a gyógyszer.


Egészségügy legyen amerikai mintára magán biztosítós. Ha valaki jobb biztosítással rendelkezik az igenis "élvezze" míg kórházban van és ne egy rossz élményként emlékezzen rá.


Multik kötelezése az egységes európai bérezés bevezetésére.


Egy olyan televízió csatorna létrehozása ami 0-24-ben közvetíti a parlamentben folyó eseményeket.


2017. febr. 12. 21:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
39% nak ment
2017. febr. 12. 22:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek a kifogások "termelékenység" stb. A tescoban a polcokat megpakoló proli pont ugyanúgy dolgozik mint az aki külföldön teszi ugyanezt. Egy cég egy beosztás egy fizetés. Így korrekt.
2017. febr. 12. 22:16
 13/20 Baluba ***** válasza:

"Multik kötelezése az egységes európai bérezés bevezetésére."


Leírni könnyű. Azt is, hogy örök élet és ingyen sör. De mindkettő hasonlóan megvalósíthatatlan felső politikai nyomásra.


Ideológiailag nagyon kevert, amit írtál. Vösszefogalalva egy olyan, szabad kapitalista rendszerről beszélsz, ahol mindenki államilag garantáltan jómódú. Sajnos ez ismételten megvalósíthatatlan, elvi szinten.


Pártállást tekintve nehéz mit mondani, mert a Jobbikon kívül nem nagyon van a pártoknak konkrét programja, attól meg igen messze vagy. Talán LMP, ráadásul nekik is vannak dokumentált céljaik (viszont ezeket sajnos nem ismerem pontosan, ajánlom, hogy olvass bele te magad).

2017. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem tulajdonképpen nagyrészt bejönne egy ilyen párt, ami politikailag is liberális (egykulcsos) és társadalmilag is (melegek). Migránsoknál úgy vagyok vele, hogy a képzett az jöhet, a menekült az ideiglenesen jöhet (amíg háború van), de csak a nem gyanúsakat fogadnánk be, és az első bűncselekmény után röpül.


Az egészségügynél vacillálok, az amerikaiak meg pont a mi rendszerünket irigylik... Valami vegyes rendszer kellene (az nekem se bejövős, hogy fizetem rá a gatyámat is, aztán az fekszik mellettem a kórteremben az én pénzemen, aki soha egy fillért se...)


Multik kérdésében nem értek egyet, a német polctologató prolinak a lakbére és az egész megélhetése is drágább, ha meg itt is ugyanazt a bért kapná a polctologató, akkor a multi összekapja magát és átköltözik Romániába, szóval egy ilyen törvényt eleve csak összeurópai megegyezéssel lehetne létrehozni, de abban meg úgysem lenne minden ország benne.

2017. febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
off: Azért az vicces, hogy ugyanazért a véleményedért egyszerre vagy vérfideszes és migránnsimogató libsi. Így képviseljen az ember valami moderált álláspontot ebben az országban :D
2017. febr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Addig rendben van hogy valogatott migrantokat importálsz. De ha teszem azt megfelelően magas elektromos kerítést is építesz a portád köre, akkor is lesz amelyik áthatol rajta és kijut a közterületre. Hogyan fogod akkor megfékezni, ezen még nem gondolkodtál? Mert az biztos, hogy akkor minden elpusztít idekint is.
2017. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
12%

"Migránsok nem kellenek"

Jó, akkor innentől te xenofób vagy SJW oldalról.


"Melegházasság legyen"

Innentől kezdve te egy deviáns libsi vagy a náci oldalról.


"Adórendszer maradjon egykulcsos"

Már egy újgazdag köcsög kulák is.


"Egészségügy legyen amerikai mintára magán biztosítós"

De nagyon.


"Multik kötelezése az egységes európai bérezés bevezetésére."

És mi lesz az ország szuverenitásával? Te hazaáruló.


"Egy olyan televízió csatorna létrehozása ami 0-24-ben közvetíti a parlamentben folyó eseményeket."

Ráadásul még tájékozatlan is.


Na akkor foglaljuk össze, te egy tájékozatlan hazaáruló xenofób devináns újgazdag libsi vagy a politikai térkép szerint. Amint megjelennél a parlamentben, egyből elindulna ellened egy karaktergyilkossági kísérlet. Szerintem nincs az az épeszű politikus, aki téged ilyen politikai környezet mellett képviselne.

2017. febr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus amit írtál, talán a MOMA áll ehhez a legközelebb, de nem biztos. Lehet, hogy alapitanunk kellene egy új pártot :D
2017. febr. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nagyon liberálisnak tűnsz, kivéve a migránskérdést, de abban is nagyon látszik az önzés, ami a libsikre jellemző (lásd Brexit a csúnya lengyel bevándorlók miatt), úgyhogy LMP, Liberálisok, Együtt, PM. Sajnos az SZDSZ már megszűnt, ha jól tudom, az neked való lett volna.
2017. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"De abban is nagyon látszik az önzés, ami a libsikre jellemző "

Pénz az isten, a többi másodlagos.

2017. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!