Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra kéne szavaznom...

Feketeruhasember kérdése:

Melyik pártra kéne szavaznom az alábbi gondolkodásmóddal?

Figyelt kérdés

Nyilván a politika többrétűbb ennél mint sem hogy alig pár témában való állásfoglalás után el lehessen helyezni az embert, de talán ezeket mindenki ismeri.


Migránsok nem kellenek, csak amit mi kiválogatunk képzett embereket közülük azok jöhetnek, a többiek nem. És ezt sem Magyarországon tesszük.


Melegházasság legyen, ha férfi férfival vagy nő nővel akar házasodni tehessék meg. Gyereket is fogadhassanak örökbe, meleg lenni nem tanulható dolog, ez egy adottság, valaki az valaki nem. Ha heteró párnál van gyerek az sem szabatolja hogy egészséges környezetben nő fel a gyerek.


Adórendszer maradjon egykulcsos, az elv ne az legyen hogy ha a szegénynek szar akkor legyen kicsit szarabb a gazdagnak is. Nem. Legyen annyi a minimálbér amiből egy albérletet fizetve és jóllakva és heti 1x szórakozni menve is megélhet 1 db ember. Ennyi a gyógyszer.


Egészségügy legyen amerikai mintára magán biztosítós. Ha valaki jobb biztosítással rendelkezik az igenis "élvezze" míg kórházban van és ne egy rossz élményként emlékezzen rá.


Multik kötelezése az egységes európai bérezés bevezetésére.


Egy olyan televízió csatorna létrehozása ami 0-24-ben közvetíti a parlamentben folyó eseményeket.


2017. febr. 12. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyikse. Állj be a momentum mozgalomba. Támogasd a független hírportálokat, és a civilszervezeteket, amelyik a változásért dolgozik.
2017. febr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Ne a gondolkodásod alapján válassz pártot, mert egyik sem képvisel vegytisztán ideológiai nézeteket.

Az alapján szavazz, hogy szerinted melyik képes megfelelően kormányozni. (Elárulom, nehéz dolgod lesz.)

2017. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4%
Ilyen pártra soha nem szavaznék.
2017. febr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Fejtsd ki kérlek hogy melyik pontal nem értesz egyet.
2017. febr. 12. 21:25
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Ezt úgy imádom amikor valaki mondja, hogy hát "én nem vagyok fideszes de nem kellenek migránsok"


Hiába írod, hogy támogatod a melegházasságot meg egyebek, látszik, hogy egy agyatlan idegengyűlölő jobber vagy.


A migránsok befogadása empátia kérdése. Háború és szegénység elől menekülő emberek akik segítségre szorulnak.

És egy sokszínű befogadó társadalomra van szükség határok nélkül.


Szóval akármit mondhatsz kérdező, rasszista vagy.

2017. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Na te legalább elolvastad a kérdést..


Először is: Rasszista akkor lennék, ha származás alapján válogatnék az emberek között, de nem ezt tenném. Hanem az szerint hogy szükség van e képzettségére és munkaerejére az országban vagy sem.. Felőlem lehet bármilyen rasszú. A többire annyit tudok mondani hogy nem tudom...nem tudom mit lehetne tenni. Olyan dolgok idézték elő ezt a problémát ami kívül esik Magyarország hatáskörén. De itt is van épp elég gond. Ha itt az emberek jobban akarnak élni, (és joggal küldenének el búsba ha nem segítem őket ebben) akkor nekem meg teremtenem a jólétet. Ezt viszont csak úgy lehet ha válogatok az emberek között, hogy kit engedek be és kit nem.

2017. febr. 12. 21:40
 7/20 anonim ***** válasza:
4%
Valamelyik libsi pártra. Azok szeretik behordani a migrantokat.
2017. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudok olyan pártról ami mindegyik kritériumodnak megfelelne.


Ugyanakkor pár észrevétel:

-senki se korlátoz abba, hogy "amerikai" mintára legyen magán egészségbiztosításod. (ha normális fizetésed van akkor van honnan ha meg nincs akkor annyi pénzért amit az állam von le amúgy se kapnál privát kórházban jobb ellátást)


-mi az európai bérezés? adórendszerben egy kulcsost szeretnél, hogy ne a gazdagokat szívassák de mégis azt akarod, hogy bár nálunk alacsonyabb a termelékenység de azért lehetőleg kapjunk olyan fizetést mint amit a nyugati szomszédaink kapnak? Ez nem kicsit ellentmondásos.


-parlamenti közvetítést figyelemmel követheted a parlament.hu-n és a mediaklikken is. (nem tv de a net se rossz szerintem, a nyuggereknek már úgyis mindegy a jövő generációja meg többet netezik mint tévézik)

2017. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Donald J. Trump ***** válasza:
68%
Egységes európai bérezés és magánbiztosítós egészségügy? Hát ez valami olyan kölyök lesz, aminek az apja kommunista, az anyja meg kapitalista.
2017. febr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ennyi aggyal téged mondjuk biztos hogy nem engednélek be. (Az a baj hogy már itt vagy)
2017. febr. 12. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!