Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a dohányzás...

Mi a véleményetek a dohányzás visszaszorításáról?

Figyelt kérdés

Ti hogy viszonyultok ehhez? Jó vagy rossz intézkedésnek tartjátok?


Ugye itt arra gondolok, hogy megállókban, állomásokban, szórakozóhelyeken, aluljárókban, iskolák környékén, meg még sok helyen tilos a dohányzás és (elvileg) egész nagy pénzbírsággal büntetik. Meg hogy emelik az árát, és egy doboz cigi kb 1.000 forint környékén van már.



2017. febr. 15. 22:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem visszaszorítani kellene, be kéne tiltani az egészet p.csába, az alkohollal együtt. Ha a könnyű drogokat tiltjuk, amik semmivel nem károsabbak, akkor ezeket is kellene, így is maradna még épp elég módszer arra, hogy az egyén rombolja az életét.
2017. febr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%

Én tíz éve dohányzom. Életemben 2 féle cigit szívtam az egyik a van cigi a másik a nincs cigi. Mióta a van típusút szívom azóta orvosnál 2x jártam, mert annyiszor voltam beteg (ezt nem a dohányzás jótékony hatásának tulajdonítom). Ezalatt az idő alatt 1.690.000 jó magyar forintot fizettem ki tb-re. Szerintem ez az összeg fedezte a gyógykezelésem költségeit, (összesen 15 perc az ovrosnál,javallat, hogy 38 fokos láznál vegyek be rubophent és szedjek 1000mg-os C vitamint). Ha tartom ezt a tendenciát és húsz évig még húzom a tüdőrákig, jöjjön már ki 5.070.000 forintból a szájbakúrt sejtméreg amivel eltesznek lábalól, hogy ne szúrjam a szemeteket. :). Akkor inkább tényleg a nincs cigit forgalmazzák, oszt akkor olyan lesz zívva. :p

30/f

2017. febr. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Amúgy 9es kedvéért tértem ki a számokra.
2017. febr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

"Azt támogatom, hogy közterületen/közintézmányben ne lehessen cigizni de az árak pofátlanul magasak a magyar életszinvonalhoz képest."

Közterületen? Magyarul sehol az utcán?

Azért a szabad ég alatt ha rágyújtok ne puffantsanak már le.

2017. febr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

#14


Na ezért most sok negatívot fogok kapni, de leírom.


Ha meg tudod oldani, hogy másra ne menjen füst, dohányozz! De ha már valaki van a környezetedbe, ne füstölj az orra alá!


Az is idegesítő tud lenni, amikor megy egy csoport előtted, szívják a cigit (mert 5 percet nem lehet kibírni nélküle), te meg mész utánuk. Aztán ők röhögcsélnek, te meg mögöttük nyeled a füstöt. Egy slukk a cigijükből, egy slukk a tüdejükből. Megelőzni nem lehet őket, mert elfoglalják az egész járdát.


De van az a fajta ember is, aki lohol mint a barom a cigivel. Őt meg nem tudod lehagyni.


Legyünk tekintettel másokra, ne csak magunkra!

Vannak dohányzásra kijelölt helyek. Ha ott cigizel nem szól érte senki!


U.I.:


1) Alkoholistát még nem hallottam hőbörögni, hogy nem ihat az utcán.

2) A legtöbb dohányos (tisztelet a kivételnek) olyan, hogy szívják a cigit ezerrel (másokat nem kímélve), amikor meg valaki az orruk alá fingik, akkor felháborodnak hogy az meg milyen büdös. . .

2017. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%

'A nyakát kéne megszorítani aki kitalálta annak.'


Gondolom masszív láncdohányos vagy :D

2017. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%
Semmi. Én főbe is lőném a dohányosokat.
2017. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%
Akkor rendesen be kéne táraznod :)
2017. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%
Tisztelt dohányosok! Attól, hogy nektek kellemes a cigi, attól még nekünk nem az! NEM, nem csak a ti életeteket nehezítitek ezzel! Legalább olyan kellemetlen egy nemdohányzó személynek dohányfüstöt szagolni, mint egy dohányzó személynek nem dohányozni huzamosabb ideig! Sőt, szerintem még rosszabb! A munkátokat folyamatosan cigiszünetekkel szakítjátok meg! Ha ti szartok arra, hogy a doghányzásotok miatt szenved a környezetetek, akkor mi miért sajnáljunk titeket, ha nem tudtok dohányozni?
2017. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

,,A munkátokat folyamatosan cigiszünetekkel szakítjátok meg!"

Kérlek ne általánosíts...

2017. febr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!